Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 6,5hós babámnak,...

Mit adjak 6,5hós babámnak, hogy könnyebben tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
A tegnapi répafőzelék nagyon megfogta a babám hasát. Nagyon szenved, göböseket kakil. Mivel tudom lazítani a székletét?
2010. ápr. 3. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszibarack, sütőtök, szilva, laevolac szirup, enyhén cukrozott kamilla tea. B.
2010. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

almalé(te készíted),ságrapépalé(te készíted),ill.alma-répalé vegyesen,üveges szilvapüré,sütötökpüré.

ha minden kötél szakad:Levolac szirup 5-10ml reggel éhgyomorra,1óra mulva van kaki.

sok sikert!

2010. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sárgarépalé bocsi
2010. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én adtam neki pár kanál kecskeméti szilvát. a hatása megvolt. ha még nem kóstolta nem baj, mert 3-5 kanáltl is van eredmény.amúgy én a banánhoz is adok neki pár naponta 2 szem héjj nélküli szilvát (fagyasztóból), sima ügy a kaka. de amúgy már rakhatsz a főzelékébe egy mokkás kanál olajat, az is lazítja valamennyire.a mi dokinénink is javasolta a kamillateát.


*Sz*

2010. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt ilyen probléma, teljesen ártatlanul adtam egy üveg szilvát a kisfiamnak, na 1 napig jó hígat kakilt, a pelusból is kifolyt. utána olvastam, hogy a szilvának bizony van ilyen hatása. nem is gondoltam elvégre a többi gyümivel nem volt gond. sztem érdmes kipróbálnod.
2010. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!