Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a babámnak, hogy könnyebben megtanuljon rágni?

Figyelt kérdés

8 és fél hónapos a kisfiam és 8 fogacskája van előbújva. Általában, én főzök neki de időnként, kap üveges bébiételt is. Bontottam neki egy 8 hónapos kortól valót, és meglepődtem (pedig ez így természetes), hogy ez már darabkákat is tartalmaz. Nem ette meg, csak öklendezett tőle.

Kapott már kenyérhéjat, babakekszet, banánt szokott majszolni.

Tegnap, újra próbálkoztam. Csak villával törtem össze a levesből kivett zöldségeket. Megint alig evett belőle, így a maradékot turmixoltam...


2009. márc. 2. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
14 hós én ugyan ez a helyzet.Én bébiételt csak turmixolva adok neki.Kap sokszor a kezébe darabos dolgot,hogy maga jöjjön rá a rágásra+ akkor eszik darabos ételt,ha az az én kajámból való.Szoktam csinálni zöldséges rizst és leülök hozzá,enni kezdek ekkor jön és kap pár szem rizst+1-1 db zöldséget.Érdekes módon ettől így nem öklendezik.Annyit szoktam még tenni,hogy iklyenkor szólok neki,hogy ezt rágni kell+mutatom is és megérti.
2009. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
játszál neki tehenet ahogy kérődzik, hanggal:-) vagy mutass neki egyet hátha játékosan menni fog:-)
2009. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!