Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenésre 9 hós babának...

Hasmenésre 9 hós babának javasolnátok valamit?

Figyelt kérdés
Meg volt fázva, és 6 napja antibiotikumot kap (Suprax), elképzelhető, hogy attó megy a hasa? Olyan 4x kakál egy nap, de nem annyira vizes a széklet, csak inkább hígabb. Már orvoshoz nem tudom vinni, szerintetek mit adjak neki, ami megfogja a hasát és recept nélkül lehet kapni?
2010. ápr. 2. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A banán és a krumpli természetes székletfogók. Esetleg rágcsáljon kölesgolyót. Ezeket szeretik is. :)
2010. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
recet nélkül lehet kapni gyógyszertárban, az a neve, hogy SMECTA, nem csak hasfogó, hanem pótolja a hasmenéssel "kiment dolgokat" is. És tényleg megfogja a kakit, nekünk nagyon bevált, azóta mindig van otthon. Jobbulást!! És tényleg diéta, mert hiába adsz neki bármit, ha nem diétáztaod. Keress rá a neten, hogy baba hasmenés, találsz diétát, meg a Smectára is rá tudfsz keresni.
2010. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezeket találtam neked! És Normaflore még a Scecta mellée, az is recept nélkül van. Üdv
2010. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van az antibiotikumtól, és Normeflort adok neki, nagyon jó rá. recepr nélkül kapható. napi 1-2 -tőt lehet a babának /nap
2010. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Normaflore helyett kapja a pro+kid-et, az is hasonló készítmény. Szerintem az antibiotikumtól mehet a hasa, mert azóta megy neki, amióta azt kapja. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2010. ápr. 2. 12:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Pont én is akartam írni ezt a kérdést, mert az én kisfiam is Suprax-ot kap, mert beteg, és neki is hasmenése van.
2010. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű, hogy attól megy a hasuk. Ti hány napja szeditek? Mi 6 napig szedtük, de ma már nem adtam neki. Szerintem sz.rt sem ért, mert az orra még mindig csorog. Na meg ez a hasmenés is!
2010. ápr. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!