Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni depressziós...

Szülés utáni depressziós anyukák ti hogy másztatok ki a depiből? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsot kérlek, mert nagyon magam alatt vagyok! Sokat sírok, állandóan fáradt, álmos vagyok, és apad a tejem. Este már nem volt elég, ami kijött a két mellemből. Most már emiatt is ki vagyok borulva. Itthon vagyok a babámmal, és nincs kihez szólnom. A babám 8hetes, jobbat érdemelne!
2010. ápr. 1. 12:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sedativ Pc-t ajánlott a gyerekorvos, mert azt szoptatás alatt lehet szedni. Illetve orbáncfű teát iszok. Azt reggel megcsinálom, kb. 1 liter vízhez 1,5-2 teáskanál teafüvet leforrázok, hagyom állni 10percig lefedve, leszűröm és ezt iszogatom egész nap. Ehhez sem lehet hozzászokni, hogy függő legyél. Közben persze meg is jött és hangulatilag mindig is megviselt, lehet, hogy ettől is volt annyira rossz kedvem. Szóval halmozott volt.

Most már jobban vagyok ezek segítségével, meg rengeteget segített a családom, párom és a szüleim. Ha sírhatnékom volt, sírtam, ha fáradt voltam, és tudtam pihenni, mert a babám is aludt, akkor lepihentem. Ja, és próbáltam nem aggódni a tej miatt. Az is rendeződött átmenetileg, mert most újra kevesebb van, de már nem stresszelek miatta. Megteszek mindent, ami csak tőlem telik, hogy legyen tejem, de ha nincs több, akkor ha a falnak megyek sem változik a helyzet. Akkor sajnos nyúlok a szekrénybe a tápszerért. De igyekszek pozitívan állni a dolgokhoz, mert az is sokat segít.

Kívánom, hogy te is lábalj ki hamar a depiből. De ha nem változik a helyzet 1-2hét alatt, akkor fordulj orvoshoz. Remélem, tudtam segíteni.

Mindenkinek köszönöm a választ, tanácsot, segítséget.

2010. ápr. 20. 14:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok, most én vagyok ilyen helyzetben. Nektek hogy alakult az életetek?
2021. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!