Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba okozhatja, vagy ez...

A baba okozhatja, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Tudom, nem igazán ide illő kérdés, de hátha kapok rá választ...


Iszonyatosan fáj a derekam és a farkcsontom közötti rész szülés óta. Mintha becsípődne, vagy nemtudom mihez hasonlítsam. Éjjel oké, de amint felkelek, ordítani tudnék. Főleg, ha még a kisfiamat is fogom.

Ő most 3.5 hónapos, 7 kiló. De ez a fájdalom már 1 hónapja tart, néha ülni sem tudok, mozogni sem.


Első gyerkőcnél ilyen nem volt abszolút.

Esetleg van ilyen sorstársam? ha igen, mi okozta, és mi használt rá?


2010. márc. 29. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ok lehet az, hogy szüléskor a medence feszes izülete - a gerincoszlop-megencecsont találkozása - fellazul, és ilyenkor elcsúszhatnak egymáshoz képest. A legtöbb esetben szülés után ez helyreáll, de elöfordulhat, hogy nem tökéletesen - szerintem valószinüleg ez a helyzet nálad is. Feltétlen menj el orvoshoz, mert minél elöbb elkezdik kezelni, annálelöbb rendbejön. Könnyen lehet, hogy elég fizikoterápia vagy gyógytorna, de ne várj, mert magától nem fog rendbejönni. Mindeneseter jobbulás kivánok.
2010. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


És ezzel milyen dokihoz menjek? Nőgyógyász, vagy háziorvos?

2010. márc. 29. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Én talán a nögyógyásznál próbálkoznék, valószinüleg nem te vagy az egyetlen, akivel ilyesmi történt.
2010. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házi orvos.Ő tud tovább küldeni röntgenre és egyéb vizsgálatokra
2010. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a bajom szörnyű!Röntgen nem mutat ki semmit,uh se!körzetivel irattam rozmarinos krémet izületi fájdalmakra nekem segit!patikában keverik aza fasza!
2010. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!