Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám pótolni a tápszer...

Mivel tudnám pótolni a tápszert/tejet?

Figyelt kérdés
1 éves a gyermekem,1 hete nem hajlandó meginni a tápszert.A következőkkel próbálkoztam már amiket szintén nem iszik meg:tej (forralás nélkül sem issza),kakaó,karamellás tej,ízesített tápszer (vaníliás,banános),macikávé,tejbegríz,turmix.Már lövésem sincs mit adhatnék neki,a joghurtot,krémtúrot megeszi,de ez így kevés!Van még valami ötletetek kismamik?
2010. márc. 27. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Junior gyerekitalt esetleg kipróbálhatod!

Van kakaó ízű is, hátha ízlene a babádnak.

Én most a Mildibé 1+ junior gyerekitalt vettem és megkóstóltam, sokkal finomabb íze van, mint a tápiknak!

2010. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejpép esetleg? Az én kisfiam csak ezt hajlandó megenni meg a vanilliás tápszert.
2010. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első)

Sinlakot próbáltad?

2010. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat,de ezeket is próbáltuk már...a tejpép sem jött be neki!Junior italok közül pedig a Nestlé vaníliásat is..azt hiszem más már nincs.A sinlac azt megette gyümölcsel keverve,de az nem tejalapú cucc nem?..1 év felett is van ez a 500 ml tejalapú/nap?
2010. márc. 28. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell erőltetni a babádnak a tejet, ha nem kéri!

Sok gyümi és zöldségekben ugyan úgy minden vitamin és ásványianyag benne van, sőt..!

Ne aggódj elég csak a tejalapú sajt, vaj, túró stb.

Esetleg a Multikids-nek van a kálciumos szirupja (málna ízű), ha aggódnál emiatt!

2010. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!