Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e a tápszert valamilyen...

Kell-e a tápszert valamilyen vitaminnal pótolni?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hónapos, nem kell neki a tápszer. Már többfajta tápszert kipróbáltunk (ízesítettet is), de kiköpi. Amióta elkezdtük a hozzátáplálást, egyre kevesebb tápszert evett, de most ott tartunk, hogy nem kell neki. Már eszik húst, zöldségeket és gyümölcsöket.

Nem olyan választ várok, hogy próbálkozzak adni a tápszert, mert próbáltam és nem megy, hanem hogy van e olyan vitamin, amivel lehet a tápszerben lévő vitaminokat pótolni.


2010. jan. 24. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy kell e egyáltalán pótolni neki a vitaminokat. Erről kérdezd meg inkább a gyerekorvost. Mi is így voltunk, nem akart megenni semmilyen tápszert, de nekem még volt egy minimális tejem és nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy ne adjak neki semmit, etessem szilárddal, hagyjuk el a Konakion-t is és szoptassam még ameddig tudom. Én hallottam a Bébivit multivitaminról, adni is akartam neki, de az orvos azt mondta felesleges szerinte. Kérd ki a gyerekorvos véleményét róla. Nem hiszem, hogy itt kaphatsz kielégítő választ mert itt mindenki laikus, senkinek nincs orvosi diplomája. Szóval többet érsz vele ha szakértővel beszélsz erről.

Minden jót!

2010. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!