Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogad el semmi mást csak...

Nem fogad el semmi mást csak a cicit. Mit csináljak hogy egyen? 4 hós a babám, van hogy estére pótolni kell, de 4 féle tápszert próbáltam, de nem fogadja el. Inkább éhezve elalszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Se pohárból,se üvegből,mindenféle cumifejjel próbálkoztam de semmi. :(
2009. dec. 19. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Honnan tudod, hogy éhezik???
2009. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyan ez volt a helyzet, de aztán lett elég tej csak 3 napig szenvedtünk. De ő sem evett meg semmilyen tápszert. A védőnő azt mondta hogy ha igazán éhes lesz meg fogja enni. A mi lányunk is átaludta az éjszakát hogy gyakorlatileg nem evett este.Kitartás

2009. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Este a tej sokkal kevesebb és zsírosabb. Attól még elvileg jól lakik tőle, hogy g-ra kevesebbet eszik. Vagy nem értem, hogy honnan jön ez a dolog, hogy kevés neki.
2009. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld lefekvés előtt 1-2 órával megetetni, majd lefekvéskor is. Így több tejed fog estére termelődni, meg ő is többet fog tudni enni. Egyáltalán nem biztos, hogy kevés neki a tej. Az én fiamat nem lehet éhesen lefektetni. Ha kicsit is úgy érzi, hogy még enne, addig ordít, míg végső megoldást keresve, ismét cicire veszem - szív kettőt és már alszik is.
2009. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj még több féle tápot, amíg meg nem találod, hogy mi ízlik neki. Vagy végső esetben tejpépet, sinlacot.
2009. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Onnan hogy este 40 grammot tudott szopizni 2 ciciből,és üvöltött. Szerinted honnan veszem hogy éhes??? Hát onnan hogy ismerem a babám reakcióit.
2009. dec. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!