Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok tehéntejet? 7...

Mikor adhatok tehéntejet? 7 hós baba

Figyelt kérdés
Már szeretnék neki adni,mert semmilyen tápot nem hajlandó megenni!!!!!!!!!
2010. márc. 27. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ne tedd, de a te döntésed.
2010. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
elvileg 1 éves kor után szabadna. kérdezd meg a gyerekorvost, mit tehetnél! biztos van valami mellékíze ezeknek a tápszereknek, amit nem szeret. lehet van olyan is, ami más ízű, mint amit eddig próbáltatok.
2010. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Én már 5 hónapos koruk óta adtam az enyémeknek,és nem lett semmi bajuk.Egy tanulmányban azt olvastam,hogy csak akkor alakul ki a tejallergia,ha a szülők valamelyike az,vagy a gyerek génjei hibásak.

Felénk sokna nem tápszereznek,de a pici baba is kap tehéntejet,és nincs semmi bajuk.

De nekd kell döntened,kire hallgatsz.

2010. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Engem is lehurrognak majd, de 8 hós kora óta kapja a tejet. Nem evett semmilyen tápszert, akárhogy ízesítettem...
2010. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
nem az allergia miatt nem jó a tehéntej ilyen pici korban. megterheli a vesét és vasat von el a baba szervezetéből, emellett nem tudja megemészteni. tömören ennyi a lényege.
2010. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Régen adtak már fél éves kortól is ún. feles vagy negyedes tejet. Tehát a többi részéhez vizet öntöttek. Nem lett tőle baja a babáknak. Állítólag. De azért én nem kockáztatok 1 éves kora előtt. Sok tej még tehenet se látott, ki tudja mi van benne, az esetleges értékes vitaminok meg forralással úgyis nagyrészt elpusztulnak.Akkor inkább bébipép.
2010. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Nekem 10 hónapos a kisfiam de semmi ilyen tejes dolgot nem adok neki! Csak azokat kap ami neki való tehát babapudingot, tejpépet stb.

Én 1 éves koráig nem fogok neki semmi ilyet!

Szerintem várj vele te is de igen a te döntésed és a te babád!

Sok 10 hónapos már azt eszi amit az anyuka főz hát nálunk ez sem igy van! Én még nem adom neki azt ebédre amit mi eszünk én külön fözök neki szerintem amit mi eszünk egy 10 hónapos gyereknek még nem kéne bárhogyan csinálod és kevés füszert tele bele megterhelő a kis gyormának!!

2010. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

ha a tápszert nem issza meg, akkor a tejet sem fogja, annyival azért nem finomabb.

inkább meg kellene keresni azt a fajtát, amit szeret.

ha nincs, akkor tejpépet kellene adni.

tehéntejet még nagyon nem szabad, fentebb már leírták, hogy miért nem (vese stb)

2010. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem se fogja meginni a tehéntejet! Ha nagyon akarsz "tejezni", próbáld ki a Junior tejitalt elvileg 1 éves kortól van de inkább az mint a tehéntej, ettől baja biztosan nem lesz. Ennek már igazi tejíze van és nincs semmilyen fura utóíze ellentétben a tápszerrel. Mi Milupát használunk, nagyon finom komolyan mondom! Max. megisszátok Ti ha az sem kell neki.
2010. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!