Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtok a gyerekeiteknek...

Meddig adtok a gyerekeiteknek baba vizet ill. tehéntejet?

Figyelt kérdés
Az én gyerekem 2 éves és kap már bolti dobozos tejet. Vagy még korai? Mikor térjek át csapvízre?
2010. júl. 27. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

baba vizet- ja-a márkájút kapott - 9 hós koráig utánna gyenge hippes granulátum teákat ekkor már forraltam a csapvizet mert nyár volt és sokat ivott -igy gazdaságosabb volt.

tehéntejet egy éves v. 13 hós volt amikor kapott először reggelihez egy kicsit kb. egy decit és megszerette manapság már négy decit is megiszik.

szerintem egy éves korától már adhatsz csapvizet.

2010. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Tejet már 4-5 hónaposan kapott. Csapvizet kb.egyévesen.
2010. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kislányom. Babavizet adok neki és még nem kapott tejet. De gondolom már lehet előbb is, csak én így tartottam jónak.
2010. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Babavizet sosem kapott, szerintem az csak egy jó üzlet....

Sima csapvizet forralva majd lehűtve, egy éves koráig. Azóta vagy mentes á.vizet, vagy sima csapvizet iszik. Néha limonádét csiálok neki, házi szörpöt, teát. Bolti tejet 15hónapos kora óta kap.

2010. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Második válaszadó:ennyivel veszélyesebb a csapvíz mint a tehéntej? vicces
2010. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb. 15 hós koráig adtam forralt, lehűtött csapvizet (babavizet csak ha séta közben vennem kellett, Jana-t vettem - 3 dl-est), azóta már a tápszert is sima csapvízzel csinálom, inni is azt kap.


Tehéntejet 18 hósan kezdtük de nem itta meg, most 22 hónapos, 3 hete iszik 3,6-os tejet forralva hűtve kb. napi 2-3 dl-t.

2010. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sima forralt pesti csapvizet kap, illetve abból főzöm a teáját, bolti tejet még nem kap, 16 hós.

Ez az én kérdésem volt a tejről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!