Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 fokba meddig lehet kivinni...

22 fokba meddig lehet kivinni egy 2és fél hónapos babát?

Figyelt kérdés
van egy 2 és fél hónapos babám és mivel ilyen jó idö van kiszoktam vinni fél napra és csak etetésre viszem haza de már rám szoltak hogy ne legyen egész nap kint kicsi mert játszani is kell bent vele
2010. márc. 26. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyárra esett a 2,5 hónapos kor, és én is rengeteget voltam kint vele. A babakocsiban jól érezte magát, és nekem is jó volt. Persze, hogy kell vele játszani, de ha fél napot levegőn vagy, akkor a másik felébe belefér 20-30 perc játék. Annál több nem hiszem, hogy kell. Fog ő még eleget játszani. Tök mindegy, hogy 22 vagy 32 fok van, ha azt kifogásolják, hogy nem játszotok eleget. Úgy veszem ki a kérdésből, hogy nem a 22 fokon, hanem a fél napon van a hangsúly. :-) Jövő héten 1 éves kislány anyukája.
2010. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ameddig jólesik! játszani és hasra rakni babakocsiban is lehet!!!
2010. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár 3 órát is kint lehetsz vele. Én télen -5C ig voltunk kint 2,5 hónaposan egy órát.
2010. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan már egy hónappal idősebb a lányom, de ilyen időben csak enni megyünk be, meg tisztába tenni. Annyira szereti a levegőt és nagyon kiegyensúlyozott lesz tőle mindig. Egy hónappal ezelőtt (0 és -5 fok között is kint volt napi 3-5 órát). Én kérdeztem dokit, védőnőt, mindenki azt mondta, hogy ha jól érzi magát és meg is tudjuk tenni, akkor miért ne. Persze fokozatosan szoktattuk ezekhez a maratoni levegőzésekhez.:)

Nem akarok senkit megbántani, de miért jó a gyereknek a zárt falak között?? Ha jól érzi magát és gondolom megfelelően felöltözteted, akkor miért csak a gyári "műanyag" játékokkal játszhat egy gyerek?? Szerintem nekik az is egy játék, hogy felveszel egy falevelet ősszel pl. és megmutatod neki, hogy zörög és szét lehet morzsolni. Nem értem miért csak a zenélő, vibráló játékok számítanak! (Bár ezúton is köszönöm barátainknak a hintát, mert így tudok takarítani időnként:) )

És elnézést az offért!

2010. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!