Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 nap egyszer elég kivinni a...

1 nap egyszer elég kivinni a babát? Kisfiam 10 honapos, általában délelött megyünk ki 1-1,5 órára. Ennyi levegö elég nekik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem elég. sajna most nincs olyan idő, hogy többet kint lehessen lenni, mint nyáron. akkor mi is többet mentünk.
2010. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem elég.

vessetek meg, de van olyan nap, hogy mi csak addig vagyunk kint, míg elmegyünk boltba.

9 hónapos a babám, nekem itt a háztartás, a kert (jó ez utóbbi mostmár nem nagy feladat, inkább nyáron), tanulok a baba mellett, főzök minden nap, mert apa fizikai munkát végez, kell neki az energia.

ha rossz az idő, hideg van, esik, fúj, én ugyan nem erőltetem a sétát, elvan a babám idebent is. családi házban élünk, van hol másznia bőven, a babakocsiban meg csak üldögél. majd ha már megy, kell neki a mozgás, akkor úgysem tudom idebent tartani.

azt viszont szoktam csinálni, ha nem megyünk aznap sétálni, hogy mire elálmosodik, felöltöztetem és kint alszik a teraszon a babakocsiban. így levegőn is van, én meg teszem a dolgom közben.

2010. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég. Ha rossz idő van,esik,előfordult,hogy több napig se mentünk ki.
2010. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!