Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harisnyat adtok meg ra harisny...

Harisnyat adtok meg ra harisnyat? Es mikor lehet rovid ujjuba kivinni? 6 honapos

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj bocsi,harisnyat adtokmeg babatokra?
2009. máj. 10. 08:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már egy jó hónapja nem adok harisnyát a picimre. Nyugodtan kiviheted már rövid ujjúban, esetleg vigyetek magatokkal egy vékonyabb pulcsit, hogy nyugodt légy...:)
2009. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 6 hónapos.

Harisnyát kb 1 hónapja nem adok rá.

Reggel és estefelé vékony nadrágot és vékony hosszúujjút adok rá, napközben (pl a tegnapi forróságban) napozó, zokni, kalap van a lányomon. Vagy r.ujjú body és nyári nadrág (vékony, de hosszú).

Sétához mindig rakok el vastagabb ruhákat, meg 1 plédet, de inkább csak saját megnyugtatásomra, elővenni nem szoktuk. :)

Itt a nyár a nyakunkon!

2009. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bő 1 hónapja már én sem adok a 6hónapos fiamra harisnyát.pl tegnap egy rövid ujjú body és egy kantáros rövidnadrág ,meg zokni és kis kendő volt rajta.Ha sétálni megyünk,egy pléd van nálam,meg egy vékonyabb kardigán,esetleg egy nadrág.
2009. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én harisnyát már miótajobb idő van, nem adok rá. Napközben, ha mondjuk 4 körül megyünk ki, akkor rövidujjúban viszem ki, meg egy vékony nadrágban. Valamelyik nap mikor nagy meleg volt, az udvaron plédeken fetrengett órákig egy bodyban. rettenetesen élvezte:-) Estefelé/6 körül/ azért már hosszú ujjút szoktam rá adni.
2009. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!