Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bentre adtok harisnyát a naci...

Bentre adtok harisnyát a naci alá?

Figyelt kérdés
Már nem kúszó mászók,(lassan 2 évesek) de csak leülnek a kőre, padlóra, és azért 20-21 fok körül van. eddig csak akkor adtam, mikor kimentünk. túlöltöztetni sem akarom, mert akkor mit adok rájuk kint ha mínusz lesz. szerintetek?
2011. okt. 10. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Másfél éves a kisebbik lányom, de nem adok rá bentre harisnyát a nadrág alá. Van pelusa is ha esetleg sokáig ülne a földön. De az a tapasztalat, hogy az ilyen korú gyerekek inkább rohangálnak mint ücsörögnek.
2011. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, pelusa sincs már jó pár hónapja, de eszembe sem jutna bentre harisnyát adni rá. Nálunk bent 19-20 fok van, ha leül a kőre, megmondom, hogy álljon fel. A szobában szőnyeg van, így ott nyugodtan ücsöröghet, játszhat. A konyhában szokott leülni, de ott meg felállítom és ha ülve akar játszani, akkor beküldöm a szobába. Bentre télen sem fog kapni harisnyát. Melegítőnadrág, zokni (meg majd kap egy papucsot).
2011. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én adok az 1 évesre, mert egész nap mászik. Próbáld ki, hogy a kőre ülve fázol-e.

Én fáztam.

2011. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mászik, akkor nem. Inkább vastagabb legyen a nadrág, de csak 1.

Nekem sem lenne kényelmes harisnya, egyébként én is ki szoktam próbálni, leülök :)

2011. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos adok rá! a a naci alá plusz egy tapados zokni /Vastag/ mert megy- helyesbitek szaladgál már :D :D
2011. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bentre nem. Ha leül a konyhakőre szivacs párnán ül, nem a kövön. A csupasz kőről felállítom, vagy leülhet a szivacsra. Sokáig úgyse ül, mert fut tovább..
2011. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap adtam rá. 19 fok volt.

Azóta befűtöttem, most 21 fok van, nincs rajta harisnya.

Másfél éves

2011. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem adok rá, pedig most kezd kúszni-mászni. Előfordul, hogy lemászik a járólapra, de látszólag nincs vele baja, ha elkezd fázni, azt jelzi.

Amúgy vastag melegítő nacit adok rá bentre. Hozzá eddig rövid ujjú body+vékony pulcsi volt, de most 3 napja fűtünk, így csak egy hosszú ujjú bodyt adok rá.

7 hónapos baba anyukája

2011. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!