Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 7 hónapos babát meddig...

Egy 7 hónapos babát meddig ajánlatos kivinni? Gondolom -hány fokig kb?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam most lesz 2 éves,de minket csak a köd tart a lakásban.Pici korában is mentem vele,mert a friss levegő kell nekik.
2009. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kell neki a friss levegő, jól felöltöztetve kiviheted, nem fog neki ártani. Az enyémek télen is mindennap kint aludtak, sosem voltak betegek. esetleg a kintlét idejét vedd rövidebbre és dél körül menjetek ki, amikor nincs annyira hideg.
2009. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az enyém pici volt -18-20 fok volt, akkor nem vittük ki. De -10-nél bebugyolálva igen.
2009. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly kis eszkimó formájában a négy hós lányomat -20 fokban is kivittem. Semmi baja nem lett.
2009. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a Madarász utcai Gyermekkórház cikke:

"Egészséges gyermek jó időben több órát is töltsön naponta a szabad levegőn. Tavasszal és ősszel általában nincs gond a levegőztetéssel. Nyáron vigyázzunk, hogy a már önállóan szaladgáló gyermekünk ne töltsön sok időt a tűző napon. Fejére adjunk vászonsapkát, és főleg a kora délelőtti és a délutáni órákban vigyük a gyermeket sétálni.


Télen a hideg nem lehet akadálya a levegőztetésnek, csak erős szélben és ködben ne sétáltassunk.



Télen legjobb viselet az overall, amely megvédi a gyermek derekát, és mozogni is jól tud benne. Olyan meleg ruhadarabokat válogassunk össze, amelyek nem akadályozzák a gyermeket szabad mozgásában. Vigyázzunk, hogy már totyogó gyermekünk cipője, kesztyűje ne ázzon át."

2009. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!