Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van összefüggés? 4 hós kislány...

Van összefüggés? 4 hós kislányom nem szeret hason lenni, mindig sírás lesz belőle. Félek, hogy nem fog majd kúszni, mászni. Hogyan szokassam rá a hason fekvésre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónapos a kisfiam, és most kezdi megszeretni a hason fekvést, de még mindig közel sem annyi ideig van így el, mint a hátán. Én azt vettem észre, hogy ahogy erősödik, egyre több időt tölt el hason. Elé rakok 1-2 játékot, és azoknak beszél, visong. :) Aztán amikor elfárad, akkor meg kell fordítani a hátára.

Próbálkozz minél többet, rövidebb ideig. Muszáj, hogy hason legyenek valamennyit, mert úgy erősödik a nyaki izomzatuk is, meg ők is.

Viszont aludni meg csak hason alszik :)

2010. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy amikor látom, hogy kezdi unni, akkor én is oda megyek, meg kicserélem a játékokat. Ezzel is nyerek még pár percet :)

első voltam

2010. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogy:) az enyém se szeretett, 7 hónapos korában kezdett el mászni, akkor meg hirtelen hason is elvolt. Most meg már mindegy neki:) /11 hós lesz/
2010. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem akarja ne erőltesd.Szerintem nincs összefüggés,előszőr ugyis forogni fog.Probálj meg elé játékokat rakni,hátha akkor az lekőti a figyelmét.

2010. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babám sem szeretett hason 4,5 hónapos koráig.Akkor elkezdtem azt, hogy mindig egyre hosszabb időre tettem hasra.Először csak pár másodpercre délelőtt, és dálután.Aztán egyre hosszabbítottam az időt.Ha sírt, felvettem, vártam egy kicsit, és megint hasra tettem.

Most meg?Nem tudom pelenkázni, mert folyton hasra fordul, és már mászik, mint a villám.6,5 hónapos

2010. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. márc. 26. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!