Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Zétény és a...

Mit gondoltok a Zétény és a Málna névről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 16:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik mindkettő. Miért baj az hogy van ilyen gyümölcs? Van egy csomó név ami meg virág is. Meg van Menta, Bodza,Napsugár, Ajándék,stb.

Kedves Kérdező! Ha Neked ez tetszik add neki nyugodtan, ne hallgass másra, úgyis lesz mindig olyan akinek nem tetszik.

2010. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Senki se mondta, hogy ne add, csak a véleményünket mondtuk. Nem tudom, mi a faxért kell rögtön lepontozni?! Első.
2010. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagon szép név a Málna név!Az én kislányomat is íg hívják és mindenki dicséri hogy milyen különleges és aranyos név...most 9 hónapos..biztos majd ha 7 év múlva iskolába meg nem kell majd azon gondolkodni hogy hogy külömböztessék meg 3 másik gyerektől mert őket is így hívják...nem lesz 12 1 tucat gyerek már csak a neve miatt nem!!!És aranyosan is lehet becézni mint pl:Málnaszem,Málnuci mi így becézzük...Úgy hogy szerintem az ne fikázza akit pl kittinek hívják mert Kb.1000 kittit ismerek....ez ven!
2011. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!