Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszibarackot összekeverhetem...

Őszibarackot összekeverhetem az almával?

Figyelt kérdés
Üveges gyümit adok a fiamnak,de van felbontva alma és arra gondoltam hogy elfogyjon összekeverem őszi vagy sárgabarackkal.Magában azért nem merem már adni az almát mert tegnap szorulása volt és lehet hogy az almától.Viszont sárgabarit még nem evett és őszit is csak nagyon régen egy pár kanállal,csak nem tudom nem e attól lett pöttyös anno.Így szerintetek összelehet?
2010. márc. 25. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
őszivel. azt alányom szerette. alma-őszi.
2010. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és ekcémás a fiam ha ez számít valamit.Csak azért mert láttam az alattam lévő kérdést.
2010. márc. 25. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is imádja az alma-őszit, de az alma-őszi-s.barack kombinációt is pár perc alatt benyomja. nagyon szereti. Nem baj ha régen kapott őszit. Nyugodtan keverheted az almával és esetleg a s.barackkal. De ha pöttyös volt, akkor csak őszivel add, és ha megint pöttyös lesz,akkor az őszitől.

Minden jót! (L)

2010. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!