Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4.5 hónapos babám két napja...

A 4.5 hónapos babám két napja szinte egyfolytában sír, és sajnos nem tudok rájönni, hogy mitől! Foga? Tápszer? Gripe Water?

Figyelt kérdés
Először a fogára gyanakodtam, de nem folyik intenzíven a nyála. Eddíg minden szopi mellé kapott GRIPE WATER vizet,és most próbálom elhagyni, ezért csak napi kétszer kap már(edig minden szopi után volt kaki, de már csak egyszer van szép aranysárga krémes). Kevesebb a tejem, és pótlást kell adnom már két hete (lehet, hogy a tápszer bántja a pociját, de az nem ütközött volna ki az elején? Mildibé 1-et kap). Szerintetek mit csináljak? Visszavezessem a Grip Watert, és próbáljak más tápszert? Tanácstalan vagyok:(
2010. márc. 25. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápszer lesz a bűnös, próbálj másikat. Nekünk több, mint két hét volt, mire kijött a tápszergond, tehát lehet attól.
2010. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor próbálkozom másikkal! Nálatok hogyan derült ki, hogy nem bírja? Nyűgösködött?
2010. márc. 25. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a tápszer probléma rögtön jelentkezett, csak sajnos rutintalanok voltunk és kellett hozzá pár hét míg rájöttünk. Beba HA Start Aktív volt az első amit kapott 6 hetesen a tej mellé kiegészítésnek és azt hittük, hogy "csak" hasfájós lett. Mikor váltottunk a sima Beba HA-ra azonnal elmúlt a hasfájása. Szóval nekünk a tápszercsere vált be, azóta egyszer sem fájt a hasa.
2010. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak is a Mildibé1-től fájt nagyon a hasa.Evés után 1,5órát simán végig ordított,hiába adtam neki bármit,sehogy nem volt jó.Mióta váltottunk nyugodt baba lett.
2010. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!