Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyta már valaki babysitterre...

Hagyta már valaki babysitterre 1 év körüli babáját? Mennyi volt az óradíj?

Figyelt kérdés

Anyukám meg anyósom 20km-re laknak, de mind 1 babysitterben gondolkodom, pedig nem állunk valami jól anyagilag de nem tudok mit tenni.

Milyen szempontokat vettetek figyelembe, mielőtt ráhagytátok a gyereket?


2010. márc. 25. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rettentő sokat kerestem bébiszittert. Először azért kellett, hogy el tudjak menni orvoshoz és az izgága fiamat ne kelljen magammal vinni és várakozni vele.

Nekem fontos szempont volt, hogy mindenképpen idősebb legyen, sok tapasztalattal. Kerestem a neten cégeket, akik kimondottam ezzel foglalkoznak, majd ők irányították hozzám a jelölteket. Kb 3-4 embert ismertem meg, amikor megtaláltam a legmegfelelőbbet, lassan 2 éve. Azóta is ide jár hozzánk, már családi barát. Az alap óradíj 1000 Ft, így indultunk, s mosta 2 gyerekért is ennyit fogad el.

Sajnos a nagyszülők messze lakna tőlünk, a gyerekek a bébiszittert nagyon szeretik, egyébként főállásban bölcsődében gondozónő.

Nagyon nehéz megfelelő bébiszittert találni, a kínálat óriási, azonban a képzés elég felületes- szerintem!

2010. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2010. márc. 25. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
3 éve 1000 ft-ot kértek, sokszor igénybe vettem, pont 1 éves kora körül, mert anyósomat akkor műtötték.
2010. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!