Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltátok volna, hogy...

Gondoltátok volna, hogy ennyire jó anyának lenni?

Figyelt kérdés

Annyira imádom a lányomat, egyszerűen nem tudok betelni vele,nem tudtam, hogy ekkora boldogság anyának lenni.

Olyan sok problémát olvasni ezen az oldalon,jó dolgot kevesebbet. Úgyhogy most arról írjatok miért jó anyának lenni, mit jelent ez számotokra és lehet dicsekedni is a babával. Jöhetnek a "szupergyerekek." .-)


2010. márc. 25. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én gondoltam, hogy jó, de azt nem, hogy ekkora boldogság:DD Olyan meghatottan figyelem, ahogy napról napra ügyesedik a fiam:) Igaz, tiszta kék zöld folt, mert ő laza, egy kézzel kapaszkodik:D

Sokszor csak ülök, és nézem, amíg komoly, elgondolkodó arccal koncentrál valami fontos játszanivalóra:)

Nagyon jó dolog anyának lenni, imádom!!:D

ҝ

2010. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 edus83 ***** válasza:
51%
Csodálatos érzés,leírhatatlan.Sajnos ezt a férfiak,apák soha nem tudják meg,mert szeretik a gyerekeiket,de amikor szoptatom és néz rám,ahogy a testemből táplálom csodálatos:)).
2010. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Én sem gondoltam volna, hogy ennyire lehet szeretni valakit, aki bennem növekedett, belőlem van... és hogy ekkora boldogságot ad. Ránézek, és egyszerűen mosolyog a szívem. Az, ahogy rám néz, a kis huncutsággal a szemében, ahogy megfogja a pici kezével az arcomat, az orromat csavargatja, ahogy kaja után látom rajta az elégedettséget, a szemében ott van a hála, mintha mondaná: köszönöm, hogy gondoskodsz rólam. Az, ahogy nap mint nap fejlődik, változik, mindig valami új dolgot csinál, amikor elmegyek pl. vásárolni, és utána amikor hazajövök, meglát engem, és azonnal örül nekem... Imádom a kis büdi lábát, a bársony tenyerét, azt, hogy milyen erős, stramm gyerek...

Szóval leírhatatlan érzés. (B)

2010. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fantasztikus. Mikor csak úgy nap mint nap tesszük a dolgunkat, akkor is úgy érzem, hogy Ő a legnagyobb csoda az életemben, de néha teljesen elmélyülök és olyankor úgy érzem ennél jobb nem is történhetne velünk. Egyszerűen nem tudok vele betelni. Ha tudnám egész nap csak őt nézném, őt puszilgatnám, vele játszanék. Imádom mikor itthon van a férjem is és hárman vagyunk vagy csak nézem, ahogy együtt játszanak, "beszélgetnek". Tényleg nagyon szuper érzés. Nem könnyű sokszor, de pont ettől olyan izgalmas. Látni minden nap, ahogy fejlődik és mutat valami újat, tanítgatni, nevelgetni, megvígasztalni, mikor sír vagy csak magamhoz ölelni...egyszerűen szuper. Aztán mikor este elalszik annyira jó összebújni a férjemmel, nyugtázni ezzel a napot és úgy aludni el, hogy igenis ez a kis csoda a miénk, a szerelmünk gyümölcse és mi tartozunk érte felelősséggel.

Szerintem tényleg nagyon-nagyon jó szülőnek lenni!!!!:)

Szép napot!

2010. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltatok.Nagyon szerencsés embernek tartom magam, hogy nap mint nap átélhetem ezt a csodát.
2010. márc. 25. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csodálatos dolognak tartom az anyaságot.Nem gondoltam,hogy ennyi boldogságott,tud adni egy csöppség.Nagyon szerettem és minden percét imádom mikor vele vagyok.Ha jönnek rokonok, ismerösök már attól kivagyok,hogy ha másnál van és nem nálam.Egyáltalán nem érzem tehernek,hogy fel kell kelni hozzá éjszaka.

Nagyon sokkat szoktunk nevetni együtt(6 hónapos a kislányom),úgy nevet hogy folyik a könnye,és közben fuldokol a nevetéstöl,persze én is.Szóval mindenkinek azt kívánom akinek még nincs babája,hogy minnél elöbb tudja meg milyen jó érzés az anyaság.

2010. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Imádok anya lenni, amikor a fiam rámnéz, sokszor alig bírom ki, hogy ne kapjam kézbe, pedig tudom, hogy nem szabad állandóan felvenni.

(A)

2010. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!