Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok az esti fürdetést?

Hogy bírjátok az esti fürdetést?

Figyelt kérdés

A baba nyűgös, minden kétszer olyan hosszú ideig tart, semmi nem jó neki, a kis fürdőszobában 40 fok van, izzadsz, gyerek kapálódzik, mindezt este egy amúgy is nehéz fárasztó nap után...

Én néha teljesen kiborulok a végére, nagyon nehezen bírom. Legrosszabb a hiszti és a hőség :( Mert a gyereknek be kell fűteni, de én még egy szál melltartóban is izzadok kegyetlenül :(


2010. márc. 24. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Azért hisztizik mert már álmos, fürödjetek hamarabb és ne 40 fokba.
2010. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi a sok választ! :) Jójó, kicsit eltúloztam, azért ennyire nem vészes a helyzet. Imád fürödni a fiam, 9 hónapos, alig lehet kiszedni :) Főleg ha az apjával pancsol. Kicsi fürdőszoba, de rosszak az ablakok,, húznak, azért szoktam kicsit befűteni. Persze túlzás volt, nincs 40 fok, csak olyan 28 körül, de az is párás, ezt viselem nehezen, amúgy imádom én is azt esti fürcsiket, csak fárasztó tud lenni. Mert amikor ki akarom szedni a vízből, akkor nyöszörög, mert még maradna,öltözködni sem igen szeret...
2010. márc. 25. 08:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért jó hogy elszórakoztattál minket, most egy "kicsit" másr írtál mint a kérdésben!!!
2010. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudod, ez semmi ahhoz képest, ami 1 ikres anyukára vár. Egész nap rohanok a kisfiaim után, reggel fél 8-tól, este 8-ig, délre kész az ebéd, nekik is, takarítok, segítségem semmi. Este 10-ig dolgozik a férjem, mikor hazajön, akkor fürdetünk, pancsolnak, majd törölgetem egyiket, bekenem testápolóval, leteszem 1 paplanra, addig apa vigyáz a másikra. Őt is bekenem, felöltöztetem, addigra apa végez az első babával, beadjuk nekik a D vitamint, és esznek. Mindez megvan úgy éjfélre. Ekkor már bezuhanunk az ágyba, és reggel kezdődik az egész előről. Hozzáteszem, egymagam nem tudom megfürdetni őket, mert felállnak a kádban, bohóckodnak,eszik a habot stb. A fürdetésnél már csak a sétához készülés a cifrább. Kb fél óra, mire elindulunk.Ezek ellenére imádom őket, és mosolyogva nézek rájuk, még ha hisztiznek is. Félre ne érts, nem sajnáltatni akarom magam, csak gondoltam, megosztom van akinek nehezebb.
2010. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek....nem vitát akartam de látom az lett, rögtön mindenki felháborodik meg mit tudom én.... nem sajnáltatni akartam magam csak feltettem egy egyszerű kérdést... kár volt
2010. márc. 25. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!