Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok az esti fürdetést?

Hogy bírjátok az esti fürdetést?

Figyelt kérdés

A baba nyűgös, minden kétszer olyan hosszú ideig tart, semmi nem jó neki, a kis fürdőszobában 40 fok van, izzadsz, gyerek kapálódzik, mindezt este egy amúgy is nehéz fárasztó nap után...

Én néha teljesen kiborulok a végére, nagyon nehezen bírom. Legrosszabb a hiszti és a hőség :( Mert a gyereknek be kell fűteni, de én még egy szál melltartóban is izzadok kegyetlenül :(


2010. márc. 24. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád? Nálunk is sírós volt a fürdés, amíg rá nem jöttünk, hogy álmos olyankor már (hiába aludt előtte). Előbbre hoztuk, azóta egy élmény az egész!

Vetkőzz neki, és nyugalom, ne érezze Rajtad, hogy ideges vagy!

2010. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért van 40 fok? A fürdetéshez sem kell 22-23 foknál több.A nagy meleg is nyűgössé teheti a babákat.
2010. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tarts 22 fokot, akkor te se izzadsz, meg a gyereknek si sokkal jobb lesz, igy csak megbetegszik, ha ilyen höséget csinálsz. NEm csoda ha nyügös!
2010. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez igaz. Mi sem fűtünk a fürdőben, eléggé bemelegszik a fürdéstől...
2010. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozok az előttem szólókhoz.


Ráadásul nekem csak egy pici fürdőm van zuhanytálcával, így a nappali-konyhában fürdetek, de soha nem melegítek jobban be, mint amilyen idő van napközben. Fölösleges szerintem. De ha aggódsz, akkor egyszerűbb, hogy amikor kiveszed a kádból rögtön bebugyolálod a törülközőbe vagy pelusba (ki mit használ), abba beviszed, gyorsan megtörlöd és kicseréled egy szárazabbra, avval teljesen letörölgeted, nem fog megfázni. Abban is csatlakozok, hogy tedd hkorábbra a fürdetést. Ha a kajcsi miatt teszed későbbre, akkor az az egyszerűbb, ha picit tovább fürdeted, mert akkor élvezni is fogja, vagy az evést tedd korábbra.

Ezt tettem én is, és bevált.


Kitartás!!! :o)

2010. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, minek a 40 fok nálunk 22-23 van.A én babám imád fürdeni, úgyhogy jól visejük. Egébkén a gyerekek nem bírják a hőséget sem. Tehát lehet tényleg attól is nyűgös.
2010. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk még a víz hőfoka sem 37, ami a legjobb nekik. 35 fokosban sokkal jobban elvan, csapkod, imádja :)
2010. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mikor megengeded a vizet a párátol is melegebb lehet ugy hogy nem kell csak azért füteni mert fürdets.a nagy meleg tényleg nem jó.

Mi eleinte hatkor fürdettünk mert mikor már fáradt volt nem élvezte.Most járunk a hét oránál remélem nyolcig eljutunk mire nyár lesz.:-)

Nekünk kettö van és imádnak együtt fürdeni.Van mikor egyet egysszerre játszunk ez kb. egyszer van egy héten.Akkor az van hogy velük fürdök.Vagyis a kiscsajjal én a kiskrapekkal az apja.ja és játtsz vele ne csak tedd bele a vizbe és fürdesd meg.Játtsz velük lelocsollak vagy csapkodd a vizet vagy nem tudom.Ne tartson öt percig és kész fürdesd tovább hadd élvezze hogy fürdik és ez milyen jo.Ne engedd hogy érrezze hogy rosz a fürdés vagy ha meleged van akkor ugorj mellé a vizbe és játszatok ne engedd hogy ilyen élményröl maradj le.Ez a legjobb az egészbe mikor látom hogy szeretik mikor fürdés van egy csomo olyan képünk van amin fürdenek de egy sincs amin sirnak.

Kitartás.Legyél mellete és probálj játszani vele.

2010. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell a gyereknek befűteni de legalábbis nem 40 fokra. Nálunk van ugyan egy kis fűtőtest bent de ma pl. egyáltalán nem fűtöttünk sőt még az ajtó is nyitva van amikor fürdik pont amiatt, hogy ne legyen nagy pára meg forróság. Még soha nem fázott meg, pedig mindig így csináltam és 13 hónapos.
2010. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a nap fénypontja. Nem fűtünk be mi sem. Csak ülünk a kád szélén és gyönyörködünk benne az apjával, hogy hogy pancsol a 6 hónapos kisfiúnk. Eleinte volt sírás, ha éhes volt,ezért eszik este sűrűbben.
2010. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!