Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megsínylené 6 hós...

Szerintetek megsínylené 6 hós kislányom, ha visszamennék dolgozni?

Figyelt kérdés

Vállalkozók vagyunk és apa szeretne beindítani egy új üzletet. De ezt egyedül nem tudná csinálni. Kéne neki segítenem, úgy kb. hetente 2szer-3szor 4 órát. Addíg a legjobb barátnőm vigyázna a manóra. Akit persze ismer és nagyon szeret a gyerkőc.

Minden vágyunk hogy lehessen még sok kis manónk, de ehhez meg kéne alapozni a jövőnket, de azt sem szeretném ha ennek most a kislányom látná a kárát.


2010. márc. 24. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 2-3x 4 óra szerintem simán kivitelezhető, főleg ilyen segítséggel. Nem lesz baj.
2010. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom..nálunk az ismerősőm éppen azt mondta, h azokat a gyerekeket sajnálja akiket az anyjuk elhagy pár hónapos korukba..(de szó szerint elhagyja..nem úgy mint te ha mennél melóba), mivel mondta h az ő babája is úgy vislekedik mintha elakarná hagyni az anyuka. Annyira kötődik, meg rendesen ha nem látja egyből el van kenődve..s amúgy egy kis "társasági manócskáról" beszélunk..tehát folyamatosan emberek veszik körül..
2010. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hozzátenném, hogy a szomszéd néni is kb ennyi idős korától vigyáz a keresztlányára (kb ennyi időkre, ugyanilyen okból), és teljesen egészséges, kiegyensúlyozott kislány (2 éves)
2010. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés időt kibír, de ez gyerekfüggő, te ismered a babádat. Azt tartsd szem előtt, hogy most jön majd a szeparációs időszak. Vannak gyerekek, akik simán elvannak, ha ilyen a babád, semmi kára nem lesz belőle.
2010. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vannak már szeparációs szorongásai. De azok is inkább azért, hogy ne hagyjuk egyedül és nem felém irányulnak. Mindegy ki, de legyen vele valaki.

De a barátnőmet kifejezetten szereti. Így is sokat vannak együtt, mert munkanélküli és sokszor jön át hozzánk. (Így legalább neki is tudnék egy kis munkát adni)

2010. márc. 24. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sinylene meg, a babak is tudnak alkalmazkodni akkarmennyire is hihetetlen. Biztosan az elso par nap furcsa lesz neki de utanna termeszetesen megszokja, hogy anya hazajon es nem hagyta el. Foleg, ha egy olyan szemelyrol van szo akit ismer is a kislany es szeret, nem kell aggodnod szerintem.
2010. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia mivel nem teljes munkaidőbe mennél vissza, szerintem nem lenne probléma.
2010. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!