Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Meddig fejjek?

Mit tegyek? Meddig fejjek?

Figyelt kérdés

Kisfiam ápr.3-án lesz 7 hónapos.Izgő-mozgó,nagyon kíváncsi baba.Nappal nehéz etetni.Picit szopizik és otthagy.Fél óra-óra múlva meg újra éhes.Éjszaka is sűrűn felébred.

Nappal fejni szoktam,hogy ne apadjon,de ez az este folyamán el is tűnik.Szeretném még sokáig szoptatni.Éjszaka is fejnem kellene?


2010. márc. 24. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapon keresztül mellszívóztam a gyereknek, ami nagyon strapás. Sokak véleménye szerint a kézzel fejés nem szaporítja a tejet. Én kórházi Medela típusú mellszívót béreltem, amivel az első két hétben megtripláztam a mennyiséget. Ennek eredményeképpen éjszaka is kellett fejnem, mert nagyon feszített. Elgondolkodtató, hogy 7 hós babának még mindig fejni kellene-e? Nem lenne jobb, ha inkább ezt az időt ráfordítanád?
2010. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ez az,nagyon fárasztó.Próbálok fejés közben is foglalkozni vele.Mellette ülök,beszélek hozzá,ilyesmi,de persze ez nem teljes.Szeretnék sokat törődni vele és igényli is,de nem szeretném,ha át kellene térni a tápszerre.Eddig kizárólag anyatejes volt.
2010. márc. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!