Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tennem, ha már nem...

Mit kell tennem, ha már nem szoptatom a babám? Fejjek?

Figyelt kérdés

14 hós a lányom, és tegnap óta nem kap cicit. 10 hetes terhes vagyok, ez döntött a leszoktatás mellett.

Mikor, hogyan , meddig kell fejnem?

Nem különösebben feszül a mellem, bár már most érzem, hogy kemény, és van benne, de nem fáj, nem folyik, nem feszül.

Attól függetlenül fejnem kell? Meddig?

Tudtok tanácsot adni?


2009. aug. 6. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám másfél éves és 9 hetes terhes vagyok, de én úgy gondoltam, hogy amíg kéri, adok neki. Néha már meg is bánom, mert nagyon harap. Szerintem, ha van tejed és kéri inkább neki add, mint hogy lefejed.

Ha mindenképp el szeretnéd választani, arra nem jó a fejés, mert akkor úgy érzékeli a szervezeted, hogy fogy a készlet és pótolni kell. Amennyire bírod, ne fejd, csak, ha fáj, illetve lehet kapni gyógyszertárban tejelapasztó homeós bogyókákat, amik ebben segítenek. A neve ugyan az, mint a tejszaporítónak, csak más potenciálban kell megvenni. A patikákban meg tudják mondani, hogy melyik jó rá, mindenképpen magasabb potenciálú, mint a szaporító.

2009. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha te úgy döntöttél,hogy nem akarod szoptatni a lányod,akkor hideg,állottvizes ruhával apaszd el a tejedet!De szerintem nyugodtan szoptathatsz,ha a kislányod eddig szopott és igényli is!

Sok boldogságot nektek!!

2009. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!