Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csukva van a szeme és ébren van?

Csukva van a szeme és ébren van?

Figyelt kérdés
Pr napja a fiam nyöszörög,sírdogal hanal körül.Mikor átmegyek,hogy beadjam a dudust,a szemei csukva,mint ha aludna.Járt már így valaki?
2010. márc. 24. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nincs teljesen fennt, sőt leht, hogy csak álmában nyöszörög. Én olyankor várok egy kicsit, általában vissza is alszik.
2010. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem irtad, hogy mennyi idos a babad, az en kisfiam meg pici 6 hetes de folyamatosan ezt csinalja. En rajottem, hogy nallunk a hasfajastol van. A hatan alszik, felhuzza a kis labat mert igy nem faj a pocija de ahogy melyebben elalszik az izmai elernyednek es leesik a kis laba erre meg felebred, nyoszorog parat mert faj neki a pocia es megint felhuzza a labat mert igy jobb es nem faj. Aztan kezdodik megint elolrol. Miutan elaladt en kitamasztottam a labat egy parnaval, hogy ne tudjon leesni es azota jobb a helyzet. Persze ettol meg nyoszorog de nem annyit mint szokott. Ha nallad nagyobb a baba akkor sajnos nem tudom mitol lehet.
2010. márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mennék be hozzá, hagyd egy picit, hogy visszaaludjon saját magától. Persze ha nekiáll sírni, az más tészta, de amíg csak nyöszörög, addig nincs semmi baj. Különböző fázisai vannak az alvásuknak, akkor éppen nincs mély álomban, azért csinálja ezt.


Második válaszolónak írnám: próbáld meg hasra tenni, sokkal nyugodtabban aludna a baba is, és te is! Kisfiam is csak hason tudott aludni a hasfájás miatt, és azóta is így alszik el (persze utána már forog össze-vissza, de az elalváshoz a legjobb a hason fekvés). (B)

2010. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5és fél hónapos a fim.Bízom benne,hogy ez csak átmeneti dolog!Köszi a válaszokat,szép napot Nektek!
2010. márc. 24. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:

07:46-osnak!Az én pici fiam is 6 hetes,és elég gyakran csinálja ugyanezt.Én hasra fordítottam,azóta egyszer ébred enni éjszaka.Néha még így is arra riadok fel,hogy nyöszörög,de hamar vissza is alszik,mert így maga alá tudja húzni a lábát.

Kedves kérdező!Neked is ugyanezt tudnám ajánlani,habár ha jól sejtem,a védőnő nektek is megtiltotta a hason altatást...De az én fiam hanyatt fekve nem is tud elaludni,sőt! még el kezd csuklani is!

2010. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!