Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír álmában annyira...

Miért sír álmában annyira keservesen, hogy alig lehet megnyugtatni? -de fel sem ébred, csukva a szeme

Figyelt kérdés
most kapta a 2 hós oltást, lehet az jutott eszébe?
2009. máj. 12. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
foga is lehet, hogy mozgolódik.
2009. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 2 hónaposan a foga?
2009. máj. 12. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktak a babák ilyet csinálni, az enyém is fel-fel sír néha, aztán visszaalszik. Tudom elég ijesztő, mert nem nyöszörög, hanem olyan mintha hirtelen valami szörnyű fájdalom érné. Azt mondják, hogy ez természetes, hozzátartozik az idegrendszeri fejlődéséhez.
2009. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! az én kisfiam is rosszakat álmodott a 2 hónapos oltás után. szegény csak ölben volt hajlandó aludni, de így is rángatózott, nyöszörgött. egyértelműen rossz álom volt.

azóta sem volt ilyen szerencsére, a többi oltást tök jól viselte.

ne aggódj, gyorsan elmúlik!

2009. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, kicsit megnyugodtam. Úgy sajnáltam a drágámat, és főleg hogy nem tudok segíteni
2009. máj. 12. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is elöfordul(t), azt mondta a szülesznö, hogy annyi inger eri napközben, hogy igy dolgozza fel, teljesen normalis. Illetve nalunk meg az is volt neha, hoyg bent volt meg egy büfi, aztan felemeltük, kijött es aludt tovabb. Meg az is eszünkbe jutott, hogy ejszaka lehet felebred es kinyitja a szemet es megijed a sötetben, ezert egy kislampat egetünk most egy ideig. Ugy tünik müködik.
2009. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!