Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Chiploino ultra babkocs...

Akinek Chiploino ultra babkocsija van, nem találja alacsonynak a háttámlát?

Figyelt kérdés
Tetszik,szeretnék venni egyet,de attól félek,hamar kinőné a babóm (7 hónapos most).Alacsonynak találom a támla magasságát.Akinek van,megírná a tapasztalatait ezzel kapcsolatban?Nem alacsony építésű szerintetek az egész babakocsi?
2010. márc. 24. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Van itt anyuka,akinek ilyen kocsija van,remélem ő majd tud neked válaszolni.Én csak annyit tudok róla tőle,hogy nem lehet állítani a karját,kifejezetten magas nőknek van kitalálva.
2010. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem.Teljesen jó.

Az én lányom 8 hónapos,75cm és tökéletes.

Én imádom ezt a kocsit.

2010. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönm,csak nem nekem olyan alacsonynak tűnik a támla,félek nem lesz jó sokáig.De akkor belevágok.
2010. márc. 30. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is megrendeltem a Chipolino Ultrát, a 2010-es modellt. Levelezek itt egy anyukával, ő is megrendelte, meg is jött neki, ő is úgy látta, hogy alacsony, a képeken én is úgy láttam. Lemérettem vele a háttámla magasságát, cm-re ugyanannyi, mint ami nekünk itthon van (Chicco). Amúgy tesóm is mondja, hogy az 1. babájánál minden babakocsinál ezt tapasztalta, hogy a háttámlájuk ugyanakkora.

Talán 2 nap és ideér a babakocsi, kíváncsi leszek. Egyébként, amit most használunk (7,5 hós a lányom) abban is majdnem eléri a buksija teteje a háttámla végét.

Meglátjuk...

2010. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Off:Csajok!Mennyire magas ennek a kocsinak a tolókarja?Lemérné nekem valaki,hogy mennyire magas a földtől?Már tettem fel kérdést,de nem kapok választ.

Előre is köszönöm.

154cm-es anyuka :-(

2010. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem alacsony. Mi 4 hónapja használjuk és nagyon bevállt. A fiam 7 hónapos 9 kiló és 74 centi és nagyon szereti.

Most nem tudom lemérni a tolókart, de azt meg tudom mondani, hogy mekkora. Én 170 centi vagyok és ha a baba háttal van, akkor a mellkason alljáig ér és ha szemben van, akkor pedig kb a hasamig. A férjem 180 centi és szembeni pozicíóban nem nagyon szereti használni, mert alacsony neki.

2010. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előző vagyok bocsi aljáig. :) Kicsit hosszú volt a nap. :)
2010. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, 2.vagyok.


Én lemértem neked!


Ha a bébi háttal van akkor 104cm a földtől.

Ha szemben akkor 98cm.


Én is és a férjem is jobban szeretjük ha háttal van mert kényelmesebb.Szemben kicsit alacsony.

Aférjem 183 én 172.

2010. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!