Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos, hogy egy 1...

Mennyire fontos, hogy egy 1 éves babának az esernyőre csukható babkocsija több pontban dönthető legyen?

Figyelt kérdés
Még szokott aludni a babakocsiban, de ha dönthetőt választunk az nem csukható össze elég kicsire. Vagy milyen esernyőre csukható babkocsit ajánlotok amivel meg vagytok/voltatok elégedve és aránylag elérhető ára is legyen? Márkanevet, linkeket is megköszönnék, ha tudtok ajánlani.
2009. márc. 22. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk olyan egyszerű 5-6 ezres volt dönthetö is és csukhato is és utazáskor kiránduláskor még 3 évesen is abba aludt persze nem visszintesen de az nem volt gond
2009. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az igazi esernyő kocsikat nem lehet dönteni több fokozatban, vízszintbe pl. abszolút nem. Ezek a kocsik már a nagyobb babáknak valók inkább.

Nekünk Pikolo van, 5ezerért vettem a Vaterán. 2 szögben állítható, de mindegyik ülő poziciós.

1 éves a kisfiam, de nem sokáig szeret ücsörögni benne. De a vásárlásokhoz muszáj volt venni, mert a másik Graco babakocsi az egész helyet elfoglalta az autó csomagtartójában.


A rendes babakocsiban is ülve sétálunk, de ha nagyon álmos, úgyis elalszik. Hidd el, ha álmos a gyerkőc, mindegy neki, hogy ül vagy fekszik a babakocsiban.

2009. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Még azt elfelejtettem írni, hogy valószínű azért nem szeret az esernyősben sokáig ücsürügni, mert annak nem olyan merev az alja és a háttámlája, mint a Graconak.

Persze az 1 órás Tescos körútat kibírja, de többet nem nagyon

2009. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, 150 fokig dönthető, , nagyon picire csukható. Igaz még csak itthon teszteltük, mert most fél éves a kislányom, de szerintem kényelmes neki. Fokozat nélkül dönthető, ahogy te akarod úgy állíthatod. Amúgy én bababoltban vettem, ott nem volt ennyi, csak 16.000

2009. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!