Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám testhőmérséklete...

A babám testhőmérséklete 35.6. Ez alacsonynak számít? Ha igen mit tehetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem túl alacsony,de az alsó határ közelében van."Testhőmérséklete 35,5-37 C."-ezt a neten találtam. Szerintem kicsit fázhat és ő még nem tudja úgy szabályozni a testhőm.-jét, mint mi felnőttek. Próbáld meg, mi lesz, ha adsz rá még egy pulcsit és egy zoknit vagy melegebb ruhát, esetleg takard be.
2009. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom fülhőmérővel mérted, nem? A mienk ilyen értékeket mért, vettünk hagyományosat.
2009. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fülünk valamivel hidegebb, mint a testünk, mert itt nincsenek zsírpármák, amik szigetelnének.:) a fülhőmérő nálunk is ilyen értékeket mutat. Beteg a babád, hogy mérted?
2009. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Digitális hőmerővel mértem(hajlékony végű) és végbélben,ott volt 36 amiből lejön a 0.4.Lázas volt és kapot Panadol baby szuszpenziót,elötte 3órával végbékúpot.Azt hiszem nem kellet volna beadnom a szuszpenziót.:-(((
2009. febr. 10. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A második lázcsillapító bizony már fölösleges volt. Első voltam. Gondolom, azért nem volt semmi baj.
2009. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!