Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy valaki csúnya...

Van olyan hogy valaki csúnya jelzőkkel becézi a babádat?

Figyelt kérdés
Apósom szokta mondani hogy a punás, a kis k.rva kedvességből (tehát nem rosszindulatból), de engem nagyon idegesít! Nem mindig mondja, de már kértem a férjemet, hogy szóljon rá, ha Ő nem, akkor én fogok. Engem nagyon idegest. Amúgy tündéri ember az apósom, csak nem értem ezek "becézések" honnan jönnek...??
2010. márc. 23. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most már odafigyelek, hogy a nevén hívjam(6,5 hónapos), de általában valami kedves néven szólítom.Csúnya jelzővel nem illetném, ha valaki ilyet mondana, leállítanám.Barátnőm szokta hörcsinek hívni, pedig vékony baba, csak szép szabályos feje van, de ez még a kedves kategória.

/Z/

2010. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az én lánykám ma-holnap 14 hónapos. Nálunk a keresztanyja néha napján szokta rá mondani, hogy kis k..va. Én nem szóltam rá, mivel imádja a leányzót, és inkább rajongásból mondta. Hozzá kell tenni, hogy ez max 5 alkalommal fordult elő.

Mi javarészt a keresztnevén becézzük. Bár én szoktam csuszkának is hívni (ugyan ez már nem időszerű, mivel már mászik, de amíg kúszott olyan gyors tempóban haladt), na meg Spagetti Barbinak (függetlenül attól, hogy nem Barbi a keresztneve) mert olyan vékony hosszú lába, és karja van, mint egy cérnababának.

2010. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A helyedben én biztosan megkérném, hogy ne mondjon ilyeneket (vajon mit szólna ha kedveskedésből valaki vén f.sznak szólítaná? ez kb. ugyanaz...). Én pl. azon is fennakadok, amikor a fiúkra olyanokat mondanak, hogy kis kukacos, meg hasonlók. Mikor terhes voltam egyszer mondta azt az anyósom, hogy vajon kukacos lesz-e, már akkor azonnal leállítottam. Nálam a max. "csúnya" jelző a kis büdös (és ez sem akkor amikor tele van a pelenkája, hanem amikor nagoyn huncutkodik). Amúgy szerintem nagy a különbség, hogy kinek mi sértő, úgy vettem észre, hogy nem csak "rétegfüggő", hanem azon is múlik, hogy az ország melyik részén lakik az ember!
2010. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a gáz, hogy punásnak hívja, hanem, hogy a nagyapja hívja annak. Kicsit perverznek hangzik.

Az én kislányomat az apja hívja néha punásnak, de ez egyáltalán nem hangzik rosszul tőle és ritkán fordul elő.

A kis k...a viszont már tényleg kívül van a tűréshatáron.

2010. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Én rengeteget hallottam már igy becézni kislányokat és fiúkat is hasonlóképpen. Nem találok benne semmi rosszat addig amég az kedvesen viccesen és szeretetből jön.
2010. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk az apja hívja tökinek,tökkencs-nek,tökfejnek:D,de ez cuki nem érzem bántónak.Amúgy mindenki,cicázza,babázza,becézgeti,vagy a nevén szólítja:D.Szólj apósodnak,hogy nem tetszik neked és ne mondjon ilyeneket.

Üdv

2010. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, mert már leragad a szemem, de még válaszolni szeretnék.

Szóval anyósom így "becézgeti" a kisfiamat: sz.arjankó, szarzsák, k.rvapecér stb stb....

Egyiksztorit is leírnám, anyósom nálunk volt, mert elkaptam egy hányós-hasmenős dolgot és nem tudtam ellátni a kisfiamat, 10 percenként öleltem a wc-t... mindegy. Szóval kedves volt és átjött, etette, altatta, játszott és sétált vele, én csak pihentem. De kisfiam néha visszafogott a mamával szemben, olykor el is sírja magát, ha meglátja. Du megjött a férjem, anyós elindult haza, kisfiam apa karján pápát int a mamának és huncutul vigyorog, mire mama visszarohan az ajtóból (megörülvén, hogy milyen barátságos lett a kis unokája), megcsípkedi az arcát és elereszti: " A k.rva any.dat te kis mocsok sz.rjankó, csak most kezdesz vigyorogni+

Én meg ott állok tátott szájjal!!! "Jajj nem úgy értettem, tudod... na sziasztok" és lelépett.

Ahhoz is gyenge voltam, hogy utána köszönjek, pedig lepofoztam volna.


Na jó éjt nektek... nem bírok fenn maradni.

2010. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az utlsónak jót röhögtem
2010. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!