Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy valaki csúnya...

Van olyan hogy valaki csúnya jelzőkkel becézi a babádat?

Figyelt kérdés
Apósom szokta mondani hogy a punás, a kis k.rva kedvességből (tehát nem rosszindulatból), de engem nagyon idegesít! Nem mindig mondja, de már kértem a férjemet, hogy szóljon rá, ha Ő nem, akkor én fogok. Engem nagyon idegest. Amúgy tündéri ember az apósom, csak nem értem ezek "becézések" honnan jönnek...??
2010. márc. 23. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Fúúúúúúú, az durva! Na én bizti hogy szólnék, hogy ha nekem lányom lenne, ne becézze így.
2010. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg nagypn "kedves". Nekem fiam van, 6 hónapos, Tökinek szokta az apja hívni, én általában a nevén szólítom, vagy Kincsem, Drágám és egyéb becézések...

De az durva, hogy kis K..... Na, jól elküldeném a francba az apóst, az tuti...


J.

2010. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem is értem, hiszen egy nagyon rendes, aranyos, segítőkész ember az apósom. Igaz nem mindig mondja ezt de 1-2szer előfordult. Nagyon jó a viszonyunk, tényleg semmi rosszat nem tudok Rá mondani, de ez a "becézés" néha... Csak kíváncsi voltam hogy másnál előfordult-e ilyen, vagy hasonló.

2010. márc. 23. 19:54
 4/18 anonim ***** válasza:

Kisfiunk 15 hónapos és az apja szintén Tökinek hívja:)

Az a baj már sokszor én is és nem csak itthon , hanem az utcán is..

Ma is elrohant előllem , én meg utána és TÖKIIIIIIIIII, GYERE VISSZA, hát lestek:)

Azért kislánynál más szerintem, de biztos nem bántásból becézi így Apósod...

2010. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
A barátnőm kis mocsadéknak hívja a lányomat, pedig imádja. Kicsit sérti a fülemet de nem akadok fel rajta.
2010. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

:)

Mi is a töki és a tökszi szavakat használjuk,de én azért már gyakrabban hívom a nevén,az apja sajna nem,neki mindig tökszi

14 hónapos fiú

2010. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

20:19 vagyok

az lemaradt,hogy a tesóm meg mazsolának hívja :) én meg vizuális személy vagyok..... :)

2010. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, azért már egy kisfiúnál. A Töki még aranyos, még a kis puncis nem is lenne gáz, na de a kis k.rva vagy a punás szó sem tetszik...

Köszönöm Nektek is a válaszokat!

2010. márc. 23. 20:24
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
az én anyósom meg csimbóknak nevezte a picit. Leállítottam... Jó hogy nem csótánynak hívja
2010. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem nem volt ilyen, de tuti beolvasnék a kedves becézőnek.
2010. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!