Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg sokkal nehezebb, ha...

Tényleg sokkal nehezebb, ha már jár a baba?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak, és mindenki azzal "riogat", addig jó, amíg nem mennek. 1 évesek, már lépegetnek, így is elérnek mindent, mászva úgy közlekednek, mint a villám. Akkor nem értem, mi fog változni, ha megtanulnak járni. Szerintem, csak könnyebb lesz nekem, ha nem kell őket cipelnem. Én lennék naiv, mik a tapasztalatok?
2010. márc. 23. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek ikerei vannak, és már szaladnak két irányba. Nem lesz különösebben rosszabb. Az mondjuk jó, ha egy zárt kertben szaladnak két felé, de amikor az utcán, elmész vásárolni, két ilyen picivel, az nehéz lehet. Jobban el fogják magukat foglalni.
2010. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleinte még úgy is cipelni kell őket mert az én kisfiam 11 hós 1,5 hónapja megy már minden nélkül felál eggyhelyben kapaszkodás nélkül de cipelni igyis kell!Mert lassú ha muszáályból mennénk!Itthon meg nem győzők utána rohanni ajjaj sosincs meg állás pedig csak eggy van belőle:)Sok energiát a kicsikhez:d
2010. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 2 éves, és nekem nagy könnyebbség, hogy már nem olyan pici, egyre önállóbb, és már a napirendje is kialakult, tehát hagy aludni éjszaka.


Másképpen nehéz a járó babával, mint a járni még nem tudóval. De szerintem nincs is annál jobb érzés, mint látni, ahogy napról-napra ügyesebb, okosabb lesz, és egyre több mindent megért.


Igaz, a lakásban mindenhez hozzá tud férni, mindent szerel, pakol, de ha elpakolunk mindent, akkor ez sem annyira veszélyes.

2010. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!