Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós a babám és 2 hét alatt...

7 hós a babám és 2 hét alatt semmit nem hízott. Már teljesen el vagyok keseredve mert csak 6600 gramm. Csak az én babám ilyen kis súlyú? 3450-el született,66 cm most.

Figyelt kérdés
A védőnő 2 hete mondta hogy irassak fel étvágynövelőt.pedig nem vékony,meg van mindenhol a kis hurkácskája. Anyatejes,de a tápszert 10 féléből,egyet sem fogad el,se más folyadékot,se pohárból,se üvegből,se kanálból,se csőrősből.
2010. márc. 23. 05:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem is hiszed el, mennyire finnyásak tudnak lenni a babák, a dokink szerint is akár naponta változik az ízlésük! Amit egyik nap elfogadtak, másnap már nem, és fordítva. Ne aggódj! Akkor biztos csak a foga lesz, sajna nem tudsz nagyon mit tenni az étvágyával. Természetes dolog, hogy ilyenkor nem nagyon akarnak enni. Nyugi, rendben lesz minden! Mondom, erőltesd neki egy kicsit a tejpépet, attól szépen el fog indulni a hízása. Én nem adnék neki étvágynövelőt, bármennyire is mondja a védőnő. Egyébként meg gyönyörű kiscsajszi, és a képen is látszik, hogy mennyire kiegyensúlyozott! (B)
2010. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Banyuci! Jól esnek a szavaid! :) Te sem panaszkodhatsz! :) Nagyon cuki a kis kukis! :) Meg az a "valagas" videó?!?!? Hát az viszi az oscar-t! :))
2010. márc. 23. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!