Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kevés a súlya? 17 hónapos,...

Nem kevés a súlya? 17 hónapos,3150 grammal született, most 9300 gramm, kb 77 cm.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésedre egy orvos tudna neked hasznos választ adni. Védőnő vagy gyerekorvos nem mondott semmit?

Az én 15 hónapos lányom 10 kg és 80 cm.

Ha kislány akkor szerintem jók a méretei, nem kövér, nem kell ducinak lennie, ha fiú, akkor lehet picit nagyobbnak kellene lennie.

2011. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kisfiú.a védőnő és az orvos szerint sem sovány.az a baj,hogy tej és tojásallergiás,tehát sokmindent nem is ehet meg.
2011. máj. 13. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd pár hónap után elindul kicsit jobban a hízás.

Kisfiam is tejfehérje allergiás és 2 évesen 10kg volt.

Most miota diétázunk,4 hónap alatt másfél kilot hízott!!

2011. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sovány, és egészséges, jókedvű nincs semmi gond.Hasonló cipőben járunk, bár a lányomnál csak gyanú van a tejérzékenységre.7 és fél hónaposan 6 kg. (2,5 kg-val született)Én is nagyon sokáig rosszul éreztem magam emiatt, mindig mondták mások, hogy az ő gyerekük 8 meg 9 kg.Az bántott a legjobban, hogy hiába etettem állandóan, olyan volt, mintha átfolyt volna rajta.Elég sokáig kétségbe voltam esve, és féltem, amikor mértük.De aztán rájöttem, hogy ő ezt az aggódást megérzi, és még rosszabb lesz.Amióta kiegészítjük a szoptatást speciális tápszerrel, azóta nincs gond, szépen gömbölyödik. És ő is nagyon formás, és még beteg sem volt.Azt tudom, hogy a tejérzékenység okozhat lelassult súlyfejlődést, hízást.Nálatok egyértelműen ezért nem nagyobb a pici. De szerintem ne aggódj, az egyik hónap ilyen, a másik meg olyan.Majd bepótolja!
2011. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2950-nel született.

1 évesen volt 9 kg és 77 cm.

Hamarosan 14 hónapos, hosszra szerintem nőtt, de hízni nem akar. Mondjuk meg sem áll egész nap, és az étvágya sem vmi jó mostanában.

Nálatok biztos közre játszik az allergia is. De ha a doki és a védőnő sem szólt, akkor ne aggódj!

Szerintem rendben van a súlya.

2011. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj már! Jó a súlya. Azért a védőnő, vagy a doki csak szólt volna, ha gond lenne. Az én fiam 19 hónapos, 9,5 kg körül van (18 hónapos oltáson volt 9380gr). Annyit megy, mint egy Duracell nyuszi, amit megeszik, le is mozogja, pedig ő rengeteget eszik.
2011. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!