Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon le vagyok maradva?

Nagyon le vagyok maradva?

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos múlt,de még a főzelékébe nem kapott fűszereket,se rántást.
2010. márc. 22. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 8 hónapos, és még ő sem kapott rántást, vagy fűszert. Most tervezem, hogy főzök neki levest, abba teszek majd egy két szem borsot, meg leheletnyi sót, de nem akarom túlzásba vinni. Persze lehet, mindketten le vagyunk maradva:)

ҝ

2010. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem baj.
2010. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónaposom se kapott még ilyeneket.Nem aggódok, ehet egész életében ilyeneket.
2010. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor megnyugodtam és nem siettetem én sem.
2010. márc. 22. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éves és nem habarok, vagy rántok, inkább krumlival sűrítek.
2010. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mikor kezdted el a hozzátáplálást. Mert ha csak 6 hósan akkor még bőven ráérsz vele. Ha 4 hósan akkor már elvileg kaphat és egy bizonyos kor után már kifejezetten ajánlott is. De pl. ha van lisztérzékeny a családban akkor még bőven ráértek a rántással. Fűszer pedig... ki mit szeret, egyáltalán nem kötelező csak izletesebbé teszi a kaját, de mondjuk az én fiamnak sem vált be még ennyi idősen semmilyen zöldfűszer de még a rántás sem. De én 5,5 hósan kezdtem a hozzátáplálást, mert még mindig anyatejes. Most 16 hónapos és jobban szereti a fűszeresebb dolgokat. Fokhagymásat, meg ilyesmit. Szóval nem vagy lemaradva semmiről. :)
2010. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ennyi idősen ez abszolút nem baj. A zöldfűszereket hamarosan bevezetheted, a rántással én is tovább vártam, 10-12 hónapos koráig inkább krumplival sürítettem, vagy habartam.
2010. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy lemaradva! Az én lányom 16 hónapos volt mikor az ilyesmit elkezdte enni.
2010. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miert kell so bele?! En nem tennek. Minek? Vegre nem lesz agyonsozva az etele, es u.ez a cukorral. Mi magyarok iszonyu sokat sozunk es cukozunk, nem jo!
2010. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!