Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le vagyunk maradva? (Bővebben...

Le vagyunk maradva? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kislányom 13 hónapos.Nem mutat rá dolgokra nem is igazán lehet vele leülni,hogy mutogassam neki hogy mi micsoda.Ezt leszámítva általában tudja,hogy mi micsoda,mert ha mondom neki hogy hol van pl. a labda odanéz rá de nem mutatja.

Egyébként egy vidám kiscsaj,örökmozgó:)Csak bánt,hogy a legtöbb gyerek már puszit dob meg ilyesmi ő meg semmit nem akar csinálni:(

Nagyon le van maradva?Vagy másnak is ilyen a pici?


2011. okt. 1. 22:12
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol olvastad, de nincs kőbe vésve, hogy mikor mit kell csinálnia.
2011. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20 hós és nem dob puszit, ha megnyugtat. Nekem az ilyen idomítás, én nem tanítok ilyen "klasszíkusokat" neki. Amit lát és tetszik neki, azt csinálja. Pl. nekünk nem ad puszit, de kapott egy játékot, az viszont meg szokta puszilni. De miért kellene mutogatnia mindent? Én sokáig úgy toltam, hogy szemben volt velem és akkor volt, hogy az utcán is mutatott dolgokat, akkor mondani kellett neki, hogy mit látunk.
2011. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem,mert pont ma kérdezte meg egy "tökéletes anyuka "Hogy még ezt meg azt sem csinálja?"

Tudom hogy nincs kőbe vésve semmi,csak kicsit rosszul esett,ahogy megkérdezte:(

2011. okt. 1. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyesmiket csinaljon. A "tokeletes anyuka" meg csak azert kerdezte, mert nem birja elviselni, ha mas babaja barmiben jobb, mint az ove.
2011. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egy éves státuszon tőlem is kérdezte a védőnő, hogy mutogat-e tárgyakra, de akkor még nem csinálta. Viszont 13 hós kora körül elkezdte, azóta is tart. Amúgy ő sem dob puszit, pedig már 18 hónapos. Tapsolni tapsol, meg pápzik, ezt mondjuk csinálta már 1 évesen is, de ezen kívül csak azt, amihez kedve van. Nincs lemaradva, csak nem egyformák. Vannak akiket érdekel már ekkor is, hogy anyuka leül vele, és mutogatja a dolgokat,van akiket nem. Az én kisfiam is egyébként az utóbbi kategóriába tartozott. Ha ilyennel próbálkoztam otthagyott. :) Vagy egyáltalán oda sem nézett. De nem sokkal később eljött ennek is az ideje. Nincs ezzel semmi gond, ne aggódj. Az ilyen bunkó anyukákkal meg ne foglalkozz. Nem szeretem az ilyen viselkedést, mikor lebecsmérelik a másik gyermekét. Mégis kik ők, hogy megtehetik? Csak azért, mert az ő gyereke már csinálta ennyi idősen? És akkor mi van? Hát szégyellhetné magát. Az ilyeneket csak ereszd el a füled mellett.
2011. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz más anyukákkal, minden gyerek más! Szerintem nincs elkésve egyáltalán! Gondolom, annak a "tökéletes anyukának" tökéletes gyereke is van! Nekünk is van egy ilyen ismerősünk, annyi idős a gyereke, mint a mienk, és ő mindig nagyzol, hogy az ő gyereke miket csinál már! Én ugye nem mondom, mert nem gondolom, hogy ha mondanám, többet érne a gyerekem! Viszont, amikor a múltkor át volt nálunk, és saját szemével látta, hogy miket csinál a mi gyerekünk (többet, mint az övé), akkor el volt csodálkozva, hogy jé, ezt is tudja, jé, azt is tudja? Én meg mondtam neki, hogy attól, hogy én nem mondom, attól azért még tud ám dolgokat! Na, akkor kicsit észbe kapott, azóta nem dicsekszik a gyerekével! Úgyhogy ne foglalkozz mással, ha gond lenne vele, azt úgyis mondaná védőnő, doki, de nincs semmi gond! Más anyukákkal meg ne foglalkozz!
2011. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok lemaradva!!Kislányom egy hete múlt egy éves.Ő sem mutogat, és a vele egy időben született babák sem.Tőlünk ezt meg sem kérdezte a védőnő, és hozzáteszem, szerintem nem is kell tudniuk ezt egy évesen.Tegnap volt egy kérdés, hogy milyen az egy éves babátok??Ez kb. olyan volt, mintha azt írta volna a kérdező, na, akkor versenyezzünk!És persze jöttek is a dicsekvések.Én nem foglalkozom ezzel.3 éves korára minden gyerek ugyanazt tudja.Totál mindegy lesz, mikor állt fel, mikor indult el, senkit nem fog érdekelni.Ez az egyik.A másik, hogy mivel nem a szülőn múlik, hogy a gyereke mikor érik meg valamire, hogy megcsinálja, hanem a gyerek irányít, nem kéne ezzel felvágni.Tanítani lehet a picit, de az enyém pl. akkor kezdett pápázni is, és tapsolni is, amikor abbahagytam a tanítását, és nem foglalkoztam vele.Mrs. tökéletes anya ettől nem jobb anya, mint akármelyikünk.Minden gyerek más.Lehet, hogy már holnap mutogatni fog, de mi van akkor, ha 2 hónap múlva?Semmi!Szerinted meg fogja kérdezni az óvónő, vagy a tanítónő, vagy akárki ezt, hogy édes gyerekem, mikor kezdtél el mutogatni??Semmi jelentősége.
2011. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!