Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Nálatok átlag mennyi...

Anyucik! Nálatok átlag mennyi megy el egy hónapban? Ti tudtok félre rakni? Hány manótok van?

Figyelt kérdés
Az én párom állandóan veszekszik velem mert nem igazán tudunk félre tenni. Sajnos sok elmegy egy hónapban. (rezsivel, törlesztőkkel, kajával....)Van hogy 300 ezer forint is. Egy kislányunk van.
2010. márc. 22. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is összesen kb 300.000 a bevétel. Annyi az előnyünk, hogy a hiteleket már leróttuk. Én kezelem az anyagiakat, minden hónapban sikerül félre tenni, azt nem tudom mennyit, de kb az én gyedem összegét.
2010. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
300 körül keres a párom, nekem 72 a gyed, másfél éves babánk van. Amióta ennyit keres (idén januártól) azóta félreteszünk havi 50 ezret, eddig nem tudtunk (akkor a gyedemmel együtt volt nagyjából 300). 50 ezer a lakbér, mert nincs saját lakásunk, hitelt nem akartunk felvenni. A gyereknek gyakorlatilag nincs olyan ruhája, amit én vettem, mert szerencsére kapunk rengeteget, szépeket, jó minőséget, de ha veszek valamit, azt is turiban, bababörzén. Magamnak se butikban vásárolok, már ha veszek valamit. Sajnos a mai világban 300ezer nem nagy pénz. Amire nagyon odafigyelünk, hogy mit eszünk. Így még a betegségek is elkerültek a télen szerencsére. De a jó minőségű (nem multiból, hanem ismerős kistermelőtől) zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket megvesszük, ezen nem spórolunk. Naponta főzök, amit lehetett, a nyáron beraktam, lefagyasztottam, stb. Most várjuk a második babánkat, meglátjuk, akkor hogyan leszünk anyagilag.
2010. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!