Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Nálatok átlag mennyi...

Anyucik! Nálatok átlag mennyi megy el egy hónapban? Ti tudtok félre rakni? Hány manótok van?

Figyelt kérdés
Az én párom állandóan veszekszik velem mert nem igazán tudunk félre tenni. Sajnos sok elmegy egy hónapban. (rezsivel, törlesztőkkel, kajával....)Van hogy 300 ezer forint is. Egy kislányunk van.
2010. márc. 22. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
150 a törlesztő + a rezsi. Két gyerek ebből egyik óvoda, itt óvódapénz, másik öt hónapos itt a pelus a nagyobb kiadás. Naponta gyümölcs, havonta vitaminok. Nem nagyon tudunk mi sem félretenni. Sőt. Egy fillért sem.
2010. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy fiúnk van, kb. 250e megy el, csak az a baj, hogy nem magunkra költjük és a kicsire a nagy részét, hanem a sok törlesztőre. Erre azt szokták nekem mondani hát mi vállaltuk, nem?!

Hát igen mi vállaltuk, csak arról nem volt szó, hogy a bank átvág minket és plussz 1 milliót kellett felvenni hogy megvegyük a házat és még az illetéket is kifizettették velünk, holott nem voltunk illeték kötelesek és ennek a kettőnek a törlesztője majdnem kétszer annyi mint a háztörlesztés, és akkor még nem beszéltünk a rezsiről. Gondoltuk eladjuk és visszaköltözünk a szülőkhöz, de hát a kutyának sem kell most ház így marad a törlesztés. Főleg így télen a 40ezer forintos gázszámla meg ilyenek, néha még nekünk sem marad kajára(inkább a kicsinek veszünk amit kell) hát nem könnyű manapság, ez van. De mindig próbálom beosztani hogy legalább max. egy-másfél héttel fizuig ellegyünk valahogy. De én még sohasem kaptam szemrehányást a férjemtől.

2010. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsére nincs hitelünk, én még TGYÁST kapok 2 hónapig, szóval még eddig félre is tudtunk tenni minden hónapban. :)
2010. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem semmi!!

300 ezerből nem tudsz félre rakni?

El se hiszed hogy mi havi 100 ezerből gazdálkodunk, és teszek félre belőle! Pedig semmilyen szülői segítségünk nincs! Most lett 1 éves a fiunk!

2010. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

2 kisfiam van,örülök,hogy hó végén még van pénzünk:(

Van lakás és autóhitelünk,és sok a rezsi is,elrakni képtelenség:(

2010. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kb 150-180jön be.

Albérlet rezsi hitel, kb 100havonta. a maradékból kéne megélni,iskolás nagyfiú és 14hós kislány. Nem megy sajnos,hó végén mindig kölcsönkérek. :(

2010. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarok ítélkezni, de tényleg fura, hogy 300 ezerből nem tudtok semmit eltenni.

Mi kb 180-ból élünk, ebből 56 a gyedem, 9 hónapos a kisfiunk. Oké, nincs semmilyen törlesztőnk. Hónap végén így is marad 20-30 ezer a számlán, félre nem teszem, elfér rajta.

2010. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megbírunk élni belőle,csak nem teszünk félre. (Sok a hitel és a rezsi) .Ti min tudtok a legjobban spórolni?
2010. márc. 22. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit megbántani de érdekes azok csodálkoznak, hogy nem tud félretenni a kérdező akiknek nincs lakáshitele, pedig csak bele kell gondolni mennyit jelentene havi 50-70e forint ha nem kellene a banknak adni...
2010. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb ennyi nálunk is a bevétel,kocsi hitel,apróbb hitelek,rezsi,23 hós kislány,párom 10 éves lánya akire még gyerektertás is van,és hát még azért rá is költünk.Nekünk sincs félre rakva.Most tudtunk volna,de új gumik a kocsira,mert műszaki lessz jővő hónapba, a kislány ruha tárát fől újítani mert mindent ki nőtt, jővő hónapba névnapja,szülinapja,stb Ha valaki félre tud így rakni az biztos nem eszik.A gyermeknek minden mínőségi,ruha,étel édesség,nem fogok az egészségén spórolni,nem azért szültem.
2010. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!