Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kismamaság érzéséből hiányzi...

A kismamaság érzéséből hiányzik még valami vagy már teljesen elfeledtétek?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt pl.:a baba mozgását,a pocakosságot...
2010. márc. 22. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pihenés és a sok alvás!
2010. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megvallom őszintén: nekem nem. A sok alvás azért nem, mert onnantól kezdve, hogy csak az oldalamon tudtam aludni nem nagyon aludtam... Ami pedig azt illeti nekem attól a naptól kezdve, hogy megszültem egyszer nem volt olyan, hogy odanyúltam volna a hasamhoz megsimogatni vagy ilyesmi, mintha még mindig bent lenne. Valahogy nekem a szüléssel tudatosult, hogy aki eddig bent volt, az már kint van. Nagyon ritkán ha úgy mordul a pocakom eszembe jut, hogy jé, ilyen volt, amikor még odabent volt... És bár nagyon helyes kis gömbölyű pocakom volt őszintén szólva én élvezem, hogy megint lapos. :)
2010. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szerettem a pocakom,büszke voltam rá.Olyan jó nézni az utcán a pocakosokat.elfog a nosztalgia.Szerettem tötyögni már a végén,szerettem,ahogy kérdezgették,hogy "na mennyi van még"?Akkor alhattam,mikor tetszett,annyit,amennyi tetszett.Nem kellett minden egyes boltba menést tervezni,mint most.Ami nem hiányzik,a tömegközlekedés terhesen.Bunkó,nem törődöm emberek,főleg a tizenévesek.Nyáron szültem,külön jó volt 40 fokban buszizni.Bár legalább volt klíma a buszon,de így is állni kellett.
2010. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem igazán én örülök hogy vége.Nehéz kilenc honap volt alig vártam hogy vége legyen.De megérte mert kaptam egy tündéri kisfiut aki olyan mint egy álom,de gondolom ezzel nem csak én vagyok igy.
2010. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most 9 hónapos a kisfiam,de gyakorlatilag minden nap gondolok az állapotosságomra.Néha a nehézségek jutnak eszembe ,de többször a szép emlékek.Az első uh,a megmozdulás ezek mind nagyon jó dolgok.Mellesleg még mindig néha olyan mintha lenne a pocakomban valami.Életem legszebb időszaka volt (kétszer is):)
2010. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szerettem terhes lenni, nekem ez ilyen szükséges plusz ahhoz, hogy utána milyen jó legyen, ha már megszületett a baba. Alig vártam, hogy vége legyen. Most megint babát várok, megint alig várom a végét, most sem szeretek terhes lenni. Pedig nincs panaszom. Csak rossz, hogy nem tudom, mi zajlik odabenn, ezért nem szeretem.

JOBB KINT MINT BENT az elvem :)

2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szép terhességem volt és nagyon könnyű még úgy is, hogy vizesedtem és figyelnem kellett, hogy mit eszek és frontok idején feszült idegbajos voltam, nem tudtam aludni sem olyankor (de ezt bepótoltam utána). Annyira jó volt érezni, ahogy mocorog bent, ahogy odabújik a tenyerünkhöz amikor simogattuk a pocimat. Ahogy dörömbölt kifelé. És a pocakom is hiányzik. Olyan szép volt.

De most már ez a gyönyörű, hogy megszületett, ahogy rám néz, ahogy bújik amikor álmos, vagy ébredés után mikor kiveszem a kiságyából, ahogy rám nevet a kis fogatlan szájával. :-D

*A*

2010. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hiányzik aterhesség , olyan jó volt érezni , hogy mozog odabent a baba , de viszont halálra aggódtam magam , hogy nincs-e valami baja és hogy milyen lesz , nem fog-e betegen születni. Nagyon jó terhesnek lenni , de még jobb , amikor már megszületik a baba.
2010. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!