Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engedhetem meglocsolni kölnive...

Engedhetem meglocsolni kölnivel 5 hós pici lányt?

Figyelt kérdés
Húsvétkor utazunk vidékre szülőkhöz, nagyszülőkhöz, ilyenkor az egész rokonság összejön. Kislányom akkor 5 hós lesz, és nem tudom, hagyjam-e meglocsolni magam és picurkámat kölnivel? Az erős szag nem fogja szúrni az orrát? Az enyémet szokta. De hogy mondanám egy másfél éves kisfiúnak, hogy nem szabad locsolni?!
2010. márc. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem, ne engedd, de a locsolóknak is lesz szerintem annyi eszük, hogy nem locsolják meg.


Én még idén sem fogom engedni, ne bűzölögjön szegény, nem hiszem, hogy túl jót tenne neki az a sok pacsuli.


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy pici flakonba vagy kölnis üvegbe tegyél egy kis vizet, és kérd meg a kisfiút, hogy azzal locsolja meg a kislányod és téged, és akkor tuti nem fogtok elhervadni. Én ezt tenném. :)

Egyébként nem véletlenül nem ajánlatos pici gyermek mellett parfümöt használni. Nagyon megzavarhatja őket, ők még csak az anyukájuk illatára vágynak. (B)

2010. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ltimea ***** válasza:
100%
Nekem a kislányom tavaly husvétkor 8 hónapos volt, de kértem a "locsolkodókat" hogy őt csak vizzel "locsolják" meg ( na most ez annyiból állt, hogy egy picit lecsepegtették a haját, amit aztán szárazra töröltem, és nem lett semmi baja sem) ahogy szokták mondani: a kecske is jól lakott és a káposzta is megmaradt
2010. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem hagynám hogy a kicsit meglocsolják téged meglocsolhatnak bár az sem túl jó a kicsinek. Vigyél a kicsi ruhái közül egyet és kérd meg a rokonokat hogy azt locsolják meg. (te meg majd otthon kimosod hogy ne legyen büdös)Így nem lesz sértődés és a kicsinek sem lesz baja.
2010. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném, a vizes locsolás jó ötlet.
2010. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom, kölnivel én sem engedem! Bár engem is mindig a szódásszifonnal locsolnak meg. :) Egy kis üvegbe teszek majd vizet és azzal majd meglocsolhatják.
2010. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem engedném.
2010. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor én sem fogom engedni a kölnizést. Bár remélem lesz maguktól annyi eszük, hogy ne locsoljanak, de viszek vizet, és aki nagyon akar ezzel megteheti.

Köszi a válaszokat.

2010. márc. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!