Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mezítláb mikortól engedhetem ki?

Mezítláb mikortól engedhetem ki?

Figyelt kérdés
Szépen befüvesítettük tavaly az udvart.Ma reggel szépen sütött a nap és a fiam játék közben lehámozta magáról a cipőt és a zoknit.Hihetetlen hancúrozást levágott,nem volt sziven vissza adni rá a cipőjét.Sárosan és holtfáradtan vittem aludni,10 óra óta alszik...16hónapos,de vajon nincs még korán mezítláb rohangálni kint? Megfázhat?
2010. ápr. 20. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogyis nincs korán!!!!

Még csak a levegő meleg, a talajról még felfázhat. Gyerekkoromban én azt tanultam, hogy addig nem ülünk le a fűre, nem mezítlábazunk, amíg R hang van a hónap nevében (jan., feb., már., ápr., szept., okt., nov., dec.) Szerintem ez így többnyire helyes is.

(O)

2010. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az "r-ezés" bejöhet, de abszolút megértem a Te álláspontodat is. Az én kányom, aki szintén 16 hónapos, amióta bejött ez a jobb idő egyáltalán nem tűri meg a cipőt a lábán. Jó, nem hagyom neki a mezítlábazást, de nagyon élvezi, minden percét ha titokban leveszi a cuccot magáról.
2010. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!