Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy babát mikor engedhetem a...

Egy babát mikor engedhetem a kutyámmal ismerkedi?

Figyelt kérdés
A baba 6 hónapos és a kutya kinti másfél éves.
2009. aug. 20. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is kint van, de én már az első perctől megmutattam neki a kisbabánkat, megszagoltattam vele. Ha kint hagyom a babakocsit, persze üresen, akkor ott ül mellette és vigyáz rá, nem tudja, hogy üres. De azért még annyira közel nem engedtem , hogy hozzáérjem a kisbabához.
2009. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is mikor hazajöttünk az volt az első hogy megmutattam a kutyámnak(szintén a kertben van).Pár hónapos volt amikor kitoltam babakocsiban és úgy tudott vele ismerkedni a kutya.Most 11 hónapos imádják egymást (persze felügyelettel) a kutyám mindentől védi, terelgeti a lányomat.Ő meg simizi egyfolytában:)És amikor reggel felkelünk az az első hogy megy az ablakhoz hogy vau vau.Annyira édesek együtt.
2009. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!