Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek meg vehetem már...

Szerintetek meg vehetem már kisfiam nyári ruháit? Még éppen bírjuk hordani a 86-os ruhákat.92-es,98-as ruhák gondolom jók lesznek. Annyit nyárig úgy se nő.

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan, a fiam egy hónap alatt 4cmt nőtt, most kezdett el nagyon nyulni.

Nehogy úgy járj, hogy amit veszel azt rá sem tudod adni, mikor kéne...

Úgy vásároltam téli cuccokat, hogy azok bizti jók lesznek, erre éppen csak jók, még szerencse, hogy jön a nyár, és nem kell sokáig hordania ezeket már:)

2010. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most jártok 86-osban akkor semmi esetre se vegyél 98-ast. Annyit egy gyerek sem nő. Mennyi idős a fiad? Az enyém 16 hónaposan hordott tavaly 86-ost. Most áprilisban lesz kettő éves és a 92-sel jól tele van. 92-98 lesz a mérete nyáron. Ennyi idősen már nem nőnek olyan ütemben mint egy éves korig.
2010. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 hónapos.Az egy éves státuszon volt 83 cm.
2010. márc. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!