Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy türelmesebb...

Mit tehetnék, hogy türelmesebb legyek?

Figyelt kérdés
Kislányom beteg és napról-napra nyűgösebb, szinte egész nap sír és folyamatosan ölbe kell tartanom. Én tényleg nagyon igyekszem türelmes lenni, de a sírásától teljesen kikészülök és néha már hangosan káromkodok az idegtől és szegényt megijesztem vele, de már muszáj olyankor legalább egyet üvöltenem. Nagyon rossz anyának érzem magam, pedig régen azt hittem soha nem fogom ezt érezni. Velem még játszani sem hajlandó csak ülni az ölembe és bújni belém viszont ha jön valaki hozzánk akkor azzal eljátszik és engem szinte el is felejt. Szégyellem magam, hogy én már nem vagyok elég jó neki még egy játékhoz sem.
2010. márc. 20. 10:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fúúú szerintem ezen a legtöbbünk átesik. Ha nem betegség miatt akkor éppen szep. szorongás okán. Én azt csináltam, hogy egy kicsit lenyugodjak, hogy elkezdtem lassan hangosan számolni. Én lehiggadtam a lányom pedig mókásnak találta (és legalább kicsit felvidult). Nem próbáltál neki homeós nyugtató kúpot adni? Nem bedrogozni, csak kicsit hátha tud pihenni tőle. Ha nem tud jól aludni az ugyanolyan rossz lehet neki is. Kitartást!
2010. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!