Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most örüljek vagy ne?

Most örüljek vagy ne?

Figyelt kérdés
Két hetes a kislányom. Napközben 3 3 1/2 óránként eszik, bár a napközbeni alvás egy kicsit nyűgös, de azért elvagyunk. Éjjel viszont annyira alszik, hogy este 7-kor megetetem hajnali 1-kor kel, meg utána reggel 6-kor. A védőnő szerint babát nem ébresztünk, de nem kevés egyszer enni éjjel egy két hetes babának? Tudom ez annyira ideális, sokan örülnének neki, de olyan pici még! Örülhetek hogy ilyen jó baba, vagy ez nem is annyira jó még? Első baba nincs gyakorlatom.
2010. márc. 20. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes babád van. Ha gyarapszik is, örülj neki!
2010. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, inkább örülj neki! Biztosan nem kevés hiszen akkor fölébredne és sírna, hogy éhes.

Fölösleges amiatt felébreszteni a babát, mert megszokja idővel és csak nagyon nehezen tudod majd leszoktatni arról, hogy ne kelljen föl állandóan.

2010. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt és semmi baja nem lett. Örülj neki.
2010. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! A gyarapodással nincs gond, már le kellett rövidítenem a szopi időt, mert a védőnő szerint túl gyorsan gyarapszik és sokat eszik egyszerre. Talán ezért is aludt rosszul napközben, mert azóta ez is javult. Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 20. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, mi is így voltunk, nekem is azt mondta a védőnőm ne ébresszem fel, majd ő felébred ha éhes, mert én az első 1 hónapban azt csináltam, hogy beállítottam az ébresztőt 3 óránkénti ébresztésre, ami teljesen felesleges volt, a kislányom szépen aludt én pedig olyan voltam mint a mosott...:)
2010. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a koraszülött vagy a kis súlyú babákat szokták felébreszteni hogy hamar behozzák a súlyhátrányt. Nekem az volt, ezért 3 óránként kelés volt.
2010. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én fiam is csak egyszer kel éjszaka enni,akkor is csak a "túlélésért" pár kortyot.Éjjel 2-3 között ébred,aztán reggel 6-7 között,végül pedig 11-12 körül.Habár az is igaz,hogy Ő nappal egyáltalán nem alszik,hanem egész nap csak eszik (mondjuk most már ez is rendeződni látszik).Szerintem tényleg nagyon szerencsések vagyunk!A te babád mennyit alszik napközben?Az enyém néha TALÁN hajlandó elbóbiskolni,na de aludni...Gondolom azért,mert a délelőttöt is átalussza...
2010. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Délelőtt még viszonylag jól alszik, délután már csak 10 perceket bóbiskol egészen az esti fürdetésig. Szerencsére sírni nem szokott csak ha már nagyon elfárad és közel a kajaidő.
2010. márc. 20. 11:48
 9/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nagyon jó kisbabád van. Nekem csak azért kellett ébresztgetnem az első két kétben éjjel is, mert sárga volt. Aztán tudott 6-7, de akár 8 órákat is aludni egyhuzamban, miután már nem kellett ébresztgetnem. Most 3,5 hós, este 8 körül beájul, reggel 6-ig alszik egyhuzamban :)
2010. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!