Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne őrüljek...

Mit csináljak, hogy ne őrüljek meg tőle?

Figyelt kérdés
Egyszerűen romba dőlt az alvási rendszerünk,mióta pár napra elutaztunk.egyszerűen több hétig működött(előtte rosszul altattuk...)Elutaztunk pár napra és azóta nem képes újra vissza állni,már mindent megteszek,de amikor képes 1.5órát ordítani és nem elaludni,akkor már én is falnak megyek...délelőtt addig húzta mire ebéd időre aludt el,pedig akkorra már kialussza magát sőt egy órát játszik is...nem most ez nem működött,végén álomba sírta magát,mert ha bementem hozzá csak rosszabb volt.Kifordul-kirúgja magát a kezemből,visít,így inkább magára hagytam,mert már egyszerűen nem tudom mit tegyek.Jön a foga adtam neki homeopátiás szert-de annyira hisztizik,hogy azt sem akarja bevenni..Mindenkinek ennyire nehéz???Nekem egy erős 10hónapos fiam van és néha tényleg átfut az agyamon,hogy feladom,persze ezt nem tehetem meg..de egyszerűen most jönnek rám a síró görcsök.......és nem tudom sokszor mit tegyek..ha valakinek van tippje kérem segítsen.Köszönöm:)
2009. máj. 4. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem pont most változik az alvási ritmusa. Hagyd addig fenn, amíg ki nem dől. Lehet már kevesebb alvásra van szüksége. Az enyémek ilyen korban tértek át a 2 alvásról 1-re. Türelem kb. 2 hét amíg átszokik.
2009. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ő nem az a kidőlős fajta,hanem minél fáradtabb annál hisztisebb és a végén úgy túlpörgeti magát,hogy nem bírom megvigasztalni.......ezért nehéz a dolog..
2009. máj. 4. 13:50
 3/6 anonim válasza:
Szia! Probálj meg nagyon türelmes lenni(tudom nehéz és kőnnyü ezt mondanni)és nyugodt maradni mert a kicsi érzi ha feszult vagy és akkor ő is hisztisebb lesz.Énekelj neki vagy csak dudolj hátha az megnyugtatja és kőzben te is ellazulsz egy kicsit,én igy szoktam ha nagyon hisztis bár az enyém már 18-honapos(ő is fiu) de nagyon-nagyon hisztis,a főldhőz is vágja magát ha nem az van amit ő szeretne vagy csak azért mert már nagyon fáradt és sokszor én is kiakadok,de probálok nyugodt maradni és azt alkalmazni amit fent leirtam és beszokott vállni.
2009. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Húúú. Ismerős szitu, csk kislány változatban.

Most pár napja csak egyet alszik és azóta oké minden, de előtte. Az egész napunk hadakozás meg sirdogálás volt. Néha azt hiszem én is hogy becsavarodok. De én ráhagyom a hisztit, nem törődöm vele pár percig és megnyugszik.

De lehet tényleg csak az alvási ritmusa fog változni, mert az enyém is akkor vágja le a legnagyobb hisztiket. Bár nagyon remélem, hogy ez az egyszeri lvás már megmarad, mert igy kidől ebéd után.

Próbálj türelmes maradni, tudom, hogy nehéz, de ha látja , érzi rajtad, hogy sik ideg vagy, akkor ő sem fog megnyugodni. Csak mégjobban belelovallja magát a sirásba. Ölelgesd, puszilgassd, énekelj neki (ez nálunk sokat segitett), mondj egy mondókát, bármit csak tereld el a figyelmét a hisztiről.

Tudom, hogy gonosz dolog, de én néha vizet fröcsköltem az arcéba, mert annyira orditott. Na ez nem segitett, csak mégjobban felbosszantottam.

Kitartás, együtt érezek veled.

1 éves csajszi anyukája.

2009. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt,hogy a kiságyban simogassam nem is hagyja,mert kifordul a kezem közül és nem marad meg nyugton fekve..ha a hátát simizem ugyan ezt csinálja csak hirtelen fordul ki-észnél kell lenni,ha énekelek elkezd visítani....ezek pedig egyszerűen működtek.Ezelőtt pár héttel még olyan büszke voltam rá,megsimiztem a hátát,dúdoltam valamit ,beraktam a helyére és még bámult kicsit simogattam és elaludt egy szó nélkül..most meg mint akit kicseréltek.Visít hadakozik,rúg csikar...egyszerűen kész vagyok.Próbálok én türelmes lenni de 1.5óra ordítás után már nekem sem megy sokszor cérnával és egyszerűen kilátástalannak érzem a dolgot.Már kint van a hegye 2-3fogának ezzel próbálom magamat is vigasztalni,h.biztosan ezért de nem tudom....ma már hozatok dentinox gélt,pedig ellene voltam,de nem tudok jobbat kitalálni..és már azon gondolkodom,hogy veszek egy olyan zenélős játékot neki a kiságyra hátha megnyugtatja...
2009. máj. 4. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnapi 14.03as vagyok. Akkor tuti a foga a baj. Én is azt hittem, hogy akkor (is) megőrülök. Nem aludt se éjjel, se nappal. Az első 5 foggal szenvedtünk azóta nyugi van, bár vannak még nehéz napok. Próbáld ki a viburcol kúpot is. Homeós és annyit adsz belőle, amennyit jónak látsz. Nekünk a dentinox semmit nem ért, de a dologél igen, ez meg csupa növény alapú. Ja és kipróbálhatod a chamomillat 15 ch-t. Az is nagyon jó.

Kitartás!

2009. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!