Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnyertem a teszen 825...

Megnyertem a teszen 825 ft-ért egy vadiúj Angelcare kukát. Örüljek a jószerencsémnek, vagy adjak neki többet érte? Ti hogyan cselekednétek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj a szerencsédnek. Miért kellene többet adnod érte? Ha 1 forintos aukció volt és nem volt minimálár, akkor az eladónak tudnia kell, hogy aki a legtöbbet adja érte, azé a termék.
2010. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak is igaza van,plusz én még azt hozzátenném,hogy mi ugyanezt kidobtuk,mert annyira semmire sem használtuk,hogy aztz gondoltuk,nem tudjuk eladni mert másnak sem kell.

Gondolom az eladó ezért tette fel 1ft-ról,mert ő is csak várt hogy mennyit kaphat érte...hát ennyi lett!

2010. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
perze h ne fizess többet:) én nagyon sok mindent vettem teszen,vaterán potom pénzekért:)légzésfigyelőtől kezdve pelenkakukáig, és még sorolhatnám:)
2010. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

eszedbe ne jusson többet adni érte, örülj neki


Ha többet akart volna érte kapni, akkor kiír minimálárat.

2010. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már miért adnál többet? Megnyerted ennyért és kész. Ha nem akarja áron alul adni, írjon ki minimálárat.
2010. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy adj! Örülj h ennyiért sikerült.

Nekünk is ilyen van, nálunk bevált, én szeretem.

2010. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Majd elköltöd a belevaló zacsikra, ne adj neki többet.

Nem véletlen hogy szabadulni akar tőle, mi sem vettünk bele pár naponta 2000-ért zacsit......

2010. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy, örülj neki! Az a baj, hogy a belevaló 2.000 ft, mármint a szemetes zsák. Vegyél teszveszen hatszáz valahány forintért árulnak utánzatot!!!!
2010. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sima kuka zacsit húzok bele alulról föl és bele az eredeti zacsi gyűrűbe aláhajtom bepattintom és kész 150 ft 10 db 100x60-as zacsi.... képek a teszen ott árulnak állítólag gyári fekete zacsit....
2010. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat,én is sima zacskóval szeretném használni,majd kitapasztalom..
2010. szept. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!