Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kistesót tervezünk, akkor...

Ha kistesót tervezünk, akkor érdemse abbahagyni a cicizést a Picinkkel?

Figyelt kérdés
Még csak 8 hónapos lesz. Lelkiismeretfurdalásom van, ha egy éves kora előtt el akarnám hagyatni vele a cicit. De igazából már két-három hónapon belül bele akarunk kezdeni az új projektbe.
2010. márc. 19. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz, hogy az én kislányom már másfél éves volt, de még cicizett, mikor terhes lettem. Három hónapos terhes voltam, mikor abbahagytuk, de már amúgy is be akartam fejezni.

Szerintem nem kell abbahagynod, nagyon sokan kettőt is szoptatnak együtt.

2010. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy teherbe esés után kell csak orvosi javaslatra abbahagyni. Ha jól emlékszem ismerősnek csak akkor kellett, amikor veszélyeztett lett. Ekkor tanácsolták neki, mert méhösszehúzódást okoz.
2010. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges abbahagynod. Barátnőm egyszerre szoptatta a picit és a kicsit egy ideig. Így a nagy 2 éves koráig szopizott.
2010. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21.48-as vagyok.amíg a picivel a kórházba volt, addig fejte neki a tejet és hazavitték a nagyobbnak. Otthon pedig először evett a pici, aztán a nagy.Egyébként a nagyobb már csak reggel-este cicizett.
2010. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tervezésnél nem tudom, hogy ajánlatos-e, de a múltkor kórházban voltunk a babámmal.A szomszéd szobában volt egy kismama a gyerekével.Igaz, még csak (azt mondta) kb 4-5 hetes, de amint megtudták a dokik, azt javasolták neki, hogy azonnal hagyja abba a szoptatást, mert méhösszehúzódást okoz, és elmehet a pici babó.

2010. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!